Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Yamashi Kovacs DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Yamashi Kovacs 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 15/2/2021, 20:56
Yamashi Kovacs
 
Becenév:
Yama
Születési hely:
Japán, Osaka
Születési idő:
2326.02. 24
Faj:
Ember
Csoport:
Küldött
Foglalkozás:
Nincs
Rang:
Nincs
Tartózkodási helye:
Japán, Tokio
Családi állapot:
Egyedülálló
Kereső:
@Delde, @Admina
Play By:
Joel Kinnaman
Főkarakter:
@Zedric Frost
Külső megjelenés
1.89 méter magas, 90 kg környékén van. Atletikus testalkatú, haja világos barna, szeme zöld. A test amiben van, nem a saját, eredeti teste. Valójában Japán származású, így amikor újraburkolták, hamar burokbetegség lett urrá rajta a tapasztalható különbözőségek miatt. Megszenvedte az újjászületést.
A jelenlegi testén vannak forradások, leginkább lőtt és szúrt sebek hozadékai a hátán a lapockája mentén és a mellkasa bal alsó felén.
Ritkán látni borostásan, az öltözködése pedig változó. Van egy finom érzéke a jó minőségű ruhadarabok megtalálásához, és ezeket előszeretettel hordja, mint a hosszú, sötétbarna kabát, a fehér ing, az elegáns férfinadrág. De amikor egy oda nem illő kiegészítőt húz, rögtön borul is az összkép és átfordul valami elképesztően abszurdba.
Modorát tekintve sokszor cinikus, amit ellensúlyoz a jó humora, utóbbit sokszor túlzásba viszi, vagy ezzel leplez valamit, esetleg tereli el mások figyelmét. Mindenesetre nem egy szószátyár figura.
Eddigi életút
- Adjanak egy kib.szott tükröt!
Üvöltöm torkom szakadtából a földön görnyedve, a kihányt magzatvízben tocsogva, teljesen meztelenül. A látásom kezd hozzászokni a benti világítás fényéhez. A zöldruhások körülöttem rohangálnak össze vissza, az egyik nő a biztonságisokért üvöltözik, a másik nekem, hogy ne mozduljak, de a tököm tudja mit tart a kezében. Nehezen tudnék mozdulni, mert még mindig hányingerem van. És szédülök. Azt már hamar sikerült megállapítani, hogy a test amelyben vagyok, egy óriás. A hangja így rekedten üvöltözve nagyon félelmetes, nem csodálom hogy ezeket is a frász kerülgeti tőlem. Az egyik férfi megembereli magát, és odatol nekem egy alumínium tálcát. A hirtelen elém táruló látványra egy pillanatra szétszakad a kép, bár a fájdalom nem valós, mégis üvöltve követem végig a kép újra formálódását. A tudatom csak most realizálja az arcot. Beleburkoltak valami modernkori Herkulesbe. Akkor már értem miért szédülök. Lassan elengedem a tálcát és visszakúszok az ágyhoz. Kb. minden kijött belőlem, de még mindig émelygek, ezért nekidőlök és figyelem a kialakult cirkuszt. Az őrök épp most rohannak be, a doktorok, ápolók mögéjük bújva mutogatnak felém. Tudom, hogy ezek csak alkalmazottak, sok értelme nem lenne itt vérengzést rendezni. Most még nem tudom eldönteni hogy ez jó vagy rossz lesz nekem? Bár inkább az utóbbi. De nézzük a pozitív oldalát: újra élek.

Pár órás kínszenvedés után, immáron megtisztálkodva és kék színű pizsamába öltözve bandukolok békésen az őrök mellett, akik egy Varis Meldron, még kimondani is szörnyű nevű, tiszthez cipelnek. Csak egy szoba a folyósón, mint a többi. Bemegyünk. Odabent egy nagy tárgyaló asztal fogad minket. Az őrök az ajtóban maradnak, én pedig leülök a pasassal szembe. Pontosan úgy néz ki, mint a rosszul fizetett állami alkalmazottak. Elcseszettül savanyú, hosszúkás fej, kidülledt szemekkel, vastag üvegű szemüveggel, mellé társul a randa, barna aktatáska, az öltöny és a nadrág. Az egyetlen ami kimozdítja a tömegből, hogy szemmel láthatóan van rajta némi izom. Arra gondolok, vagy börtönőr, vagy nevelő, vagyis pártfogó lehet. Nem kifejezetten csak aktakukac munkákat végezhet. Lesajnáló tekintettel mustrál engem, kezében egy akta, amit most elenged, így leesik az asztalra a kezéből.
- Nos, Mr. Davis. Hol is kezdjem?
Nekem is az arcára kúszik a tekintetem és akaratlanul is vigyoroghatnékom támad. Hát, még a nevem se tudja. Meg kéne lepődnöm? Lehet hogy megkéne, de mivel nem tudja, akkor valaki más aktáját gondolhatja az enyémnek.
- Talán az elejéről?
Amúgy is jó lenne megtudni mi a fene folyik itt és miért hiszi hogy Davis-nek hívnak? Közben megüti az orromat a füstszag. Jaj, ne! Vele együtt csapnak fel az ösztönök, a berögződések egész armadája. Hamar kiderült, hogy ez a test valaha egy dohányosé volt. Így aztán keményen küzdve a vággyal a felét sem értem annak, amit elkezd nekem felsorolni. Kiesik néhány szó.
- ...cyber terrorizmus, súlyos testi sértés, lopás, zsarolás. Ejj, Mr. Davis, maga igazán pitiáner! Mi dolga önnel a magasságos Valhallen uraságnak? Tudja, mit? Ne válaszoljon!
Csak tudnám miért beszél úgy, mintha az öregek otthonában fogadnánk épp a lovira, de haggyuk. Jelentőségteljesebben megpislogom az aktát a kezében, mert nagyon úgy tűnik hogy ezeket onnan olvasta fel. A név emlegetésére azonban felkapom a fejem. Úgy tudtam! De tőlem annak hisz, akinek csak akar! Csendben maradok, megvárom a csattanót, ha lesz. Vagy az eligazítást, elvégre valami célja csak volt az újraburkolásomnak?
- Kegyelmet kapott, így szabadon távozhat, némi kikötéssel. Odakint a váróban Ortega bíró várja, vele kell elmennie James Valhallen otthonáig. Ő lesz a munkaadója. Bár a maga fajták mindig itt kötnek ki a kockákban, de a remény hal meg utoljára. Éljen a lehetőséggel!
Úgy látom tényleg rövidre fogta, valóban jelentéktelennek tűnök neki, ami jó hír. Nem bosszantjuk fel egymást feleslegesen. Ő elindul kifelé, az őrök meg felém. Kicsivel később már a folyosón bandukolunk tovább, kifelé a váróterembe. Ott aztán magamra hagynak, a többi jövevénnyel együtt. A felhozatal színes, akárcsak a szivárvány. Van itt szintetikus, öreg nénibe burkolt kislány, aki megállás nélkül vinnyog, meg egy M.I., akinek hibás lehet a kijelzője, mert folyton pixelben szóródik szét beszéd közben. Megpróbál jótanácsokkal ellátni minket. Én a várakozókat figyelem. A bíróknak egyforma egyenruhájuk van, így hamar kiszúrhatom ezt az Ortega bírót.
Admina
Admina¤ : Yamashi Kovacs Reflecting-moonFaj : emberCsoport : AdminKor : 48¤ : Yamashi Kovacs Auwz484teii31Posztok : 7Reagok : 3Tartózkodási hely : Itt is, ott isPlay by : Anonymus¤ : Yamashi Kovacs 0773265f6bf4c028917707e3124b96b6f9dd5e42r1-650-413_00
írta ✶ 20/2/2021, 04:44
Gratulálunk, elfogadva!
Nagy szeretettel üdvözlünk @Yamashi Kovacs az Altered Legends FRPG oldalán!
Avatar FoglalóPartner KeresőIdővonalainkHelyszínek
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.