Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Zedric Frost
Zedric Frost¤ : Zedric Frost 13d8f07f77152ca800fbeddc0bd32613Története : When they comesJátékvezető : Zordon vidékekFaj : EmberCsoport : BíróKor : 38Foglalkozás : Bíró¤ : Zedric Frost Tumblr_n167mncG5s1ro95bto1_500

Zedric Frost Tenor
Posztok : 85Reagok : 76Tartózkodási hely : USA, GeorgiaPlay by : Norman Reedus¤ : Zedric Frost Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500
írta ✶ 14/2/2021, 17:26
Zedric Frost
 
Becenév:
Zed
Születési hely:
USA, Georgia, Atlanta
Születési idő:
2383. 01. 20.
Faj:
Ember
Csoport:
Bíró
Foglalkozás:
Bíró
Rang:
Bíró
Tartózkodási helye:
USA, Georgia
Családi állapot:
Egyedülálló
Kereső:
@Delde, @Admina
Play By:
Norman Reedus
Főkarakter:
Zedric Frost
Külső megjelenés
1.78 méter magas, 70-80 kg között ingadozik. Mindig borostás, de ha meg is borotválozik, a bajsza és a kicsi szakáll az álla alatt megmarad. Ezeket szokta gondozni, levágja, ezért általában mindig ugyanúgy néznek ki. A haja barna, a szemei zöldeskék színűek. A hangja a legtöbbször mély és karcos.
Bár a ruházat alatt nem látszik, de a háta tele van sebhelyekkel, ezek gyerekkori rossz emlékek őrzői, de már akadnak szép számmal hozzájuk csapódott háborús sebhelyek is. A mellkasán a jobb válla alatt egy lőtt seb hagyatéka, a hasa alatti bal részen egy hosszabb, éles tárgy okozta forradás.
Amíg el nem kezdődött az apokalipszis, általában mindig az egyenruháját viselte, civilként meg leginkább úgy nézett ki, mint egy tag a helyi motoros bandából. Mostanság megkopott a gardrób nyújtotta széles paletta, így valószínűleg addig fogja hordani az egyenruhát, amíg le nem foszlik róla. Vagy amíg még van váltás ruha, ami nem használódott el. Aztán meg majd úgyis találnak új ruhákat. A zombiknak tök mindegy ki miben van, bár a bőrkabát nyújthat még némi védelmet ellenük, így külön jó hogy az egyenruha kabátja is ebből az anyagból készült. Egyszóval ő az a fickó, akit ritkán látni különleges öltözékben...kivétel ha neked a bőrkabát és a motorosnadrág számít annak. :-)
Eddigi életút
Mondanám hogy ki a f.szt érdekel mit csinál John, csak az a baj hogy ennek ellenére engem igen. Bent van a dutyiban, a haverjaival együtt, mert én bevittem őket. És most biztosan mérges. Főleg rám. De remélem lenyugszik és megbékél. Megrecseg a fegyver markolata a kezemben, amikor rá gondolok, nah meg arra hogy ezek a civilek nem hallgatnak rám. Már háromszor rájuk üvöltöttem hogy oszoljanak! Ennek ellenére kitartóan csoszognak előre. Igen. És ebben ez a legidegesítőbb, hogy akkor jönnének már normálisan, de nem! Ráérnek. Ahogy egyre közelebb érnek hozzám, már én is egyre nyugtalanabb leszek. Némelyiknek olyan az arca, mint amelyiken áthajtott egy traktor. És a hörgésük egy hamis keringővel felér! Végszóra előkerül közülük egy gyorsabb egyén, hajlok rá hogy beszéljek vele. De mielőtt leengedném a fegyvert, az arcán megakad a tekintetem. A szemei körbe körbe forognak, ez is furcsán hörög, mint aki mindjárt megfullad és veszélyesen gyorsan érkezik. Grey felé tekintek. Tanácstalanság ült ki az arcára, én se tudom igazából mit látunk. Ő már jóval előbb kiért mint én, és hamarabb el is járt a keze. Tévesen ítéltem meg a helyzetet?
- Emberek! Aki továbbra is folytatja, abba golyót eresztek!
Üvöltöm el magam, mert amúgy nem akarok ártatlan civilekre lövöldözni, nem erre esküdtünk fel, de ezek olyan nem normálisak. Nem normálisan néznek ki, és a forgó szemű izgágánk sem akar felhagyni a jövéssel. Pedig jól szemléltette a közelgő jövőt az Ítélethozó magasba lengetése. Én aztán tutira nem várom meg, mire ide ér! Grey ismét elsüti a fegyverét, amire az összes nyomorult megindul az ő irányába. Mi a rossebb?! Ezek nem értenek a szóból és bár elsőre Grey-t úgy ítéltem meg, mint aki önkényesen használja a maga javára a törvények sorait, pusztán azért, mert az utcán heverő hullákat láttam körülötte és akkor is lövöldözött a csőcselékre, azonban most már egyre inkább világos hogy nem volt más választása. Időm sincs nagyon ezen mélázni, a pasas közel ér hozzám, akkor látom csak hogy kapott párat Grey golyóiból, a felsőteste csupa vér. Mintha nem csak golyónyomok lennének rajta. Elsütöm a fegyvert. Három golyót kap be, kicsit megtántorodik tőle, aztán hörögve jön tovább. Elkapja a kezemet, én meg jól pofán verem a fegyverrel, aztán ütöm és ütöm, mert ez megállás nélkül támadna. Nem marad szinte semmi a fejéből mire végzek vele, és akkor lesz egyértelmű hogy szintetikus testben volt valaki. Grey irányába nézek, aki elég nagy pácban van. Én meg amondó vagyok, hogy fingom sincs milyen rendezvényen vagyunk, csak az biztos hogy senki sem jelentette be ezt az utcai tűntetést. Túlerőben vannak, és ha csak a fele olyan szívós, mint ez a nájlon tasak, akkor kilátástalan bajba sodorjuk magunkat. Úgyhogy ideje nyúlcipőt húzni. Valahol a katonaság is megjelent már, majd elintézi őket a nehéztüzérség.
Megindulok Grey felé, utat lövök magamnak.
- Gránát mód.
Gyorsan lesz egy nagyobb terem.
- Lézer mód.
Rögtön meglesz a disco világítás is, a probléma csupán annyi, hogy nem túl látványos nappal, de kárpótolnak cserébe a földön kapálódzó, hiányos végtagokkal bíró nemtudomik. Emberek? Hát, a fene se tudja! Ez egyre meghökkentőbb! Néhány lépéssel a motoromhoz jutok, felülök rá és beindítom. A maradék távolságot így teszem meg Grey-ig. Közben megtisztítom az utat.
- Gyorstüzelés mód.
Könnyű dolgom van, mert még ő is a tömeget lövi.
- Grey! Pattanj fel!
Dörmögöm neki, mikor közel érek hozzá. Megállok.
- Dehogy pattanok!
Érkezik a konok hangvételű válasz tőle és kapok egy olyan nézést, hogy mindjárt elsírom magam.
- Mi van?!
Húzom meg a vállaimat erre. Hihetetlen. A pasas le akarja őket tartoztatni? Vagy mi lesz? Nincs is annyi bilincsünk. De szerintem a golyóból is hamar kifogynánk.
- Nincs értelme! Gyere már!
Most csak egy fejrázás a válasz.
- Hagyd a fenébe és gyere!
Kezd elfogyni a türelmem. Üssem le? Az ő érdekében történne. Persze nem biztos hogy sikerül. Hangos zihálással övezve érkezik, és besorol mögém.
- Rendben! Menjünk!
Kínos pillanatok óta erre a válaszra vártam. Berúgom a motort és pár perccel később már az egyre távolodó, csoszogó alakokat nézem a visszapillantóból. Aztán meg amikor az utat figyelem, a járdán páran körbe állnak egy testet és nagyon fölé hajolnak. Némelyik, meghallva a motor hangját, felkapja a fejét. Az arca mindegyiknek csupa vér. Mintha egy emberi szervet, vagy húsdarabot markolnának a kezeik.
- Mik ezek?! Mi a franc folyik itt?!
Grey jobb keze elengedi a derekam arra a röpke időre, amíg rámutat a célirányra.
- Haladj egyenesen! Két sarokkal feljebb fordulj jobbra! Ott van egy katonai pont! Talán ők többet tudnak nálunk!
Már az egész városban elterjedt a hír hogy valami járvány van, de amikor ezt meghallottam, nem arra gondoltam hogy járkáló hülyéket csinál belőlünk, akik egymásnak támadnak. Nem így szeretném kilehelni a lelkem! Bár Grey szavai sem túl biztatóak ezzel a talánnal, de meglátjuk! Megyünk, amerre mondta.
Admina
Admina¤ : Zedric Frost Reflecting-moonFaj : emberCsoport : AdminKor : 48¤ : Zedric Frost Auwz484teii31Posztok : 7Reagok : 3Tartózkodási hely : Itt is, ott isPlay by : Anonymus¤ : Zedric Frost 0773265f6bf4c028917707e3124b96b6f9dd5e42r1-650-413_00
írta ✶ 18/2/2021, 11:18
Gratulálunk, elfogadva!
Nagy szeretettel üdvözlünk @Zedric Frost az Altered Legends FRPG oldalán!
Avatar FoglalóPartner KeresőIdővonalainkHelyszínek
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.