Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 14/2/2021, 22:49
Dominique Alain Wessler
 
Becenév:
Dom, Al,
Születési hely:
USA, Washington D.C.
Születési idő:
2357.02.20.
Faj:
ember
Csoport:
matu
Foglalkozás:
Matu
Rang:
Cégvezető örökös
Tartózkodási helye:
Japán, Tokio
Családi állapot:
Egyedülálló
Kereső:
saját
Play By:
Nick Bateman
Főkarakter:
Jason Dredd
Külső megjelenés
Magasságom 187 cm. Súlyom 80 kg. Különösen ügyelek a testem jó fizikumára és a megjelenésre. Hajam színe barna és rövidre nyírt. A szemem szürkés árnyalatú eredetileg, de sokszor használok lencsét, ami miatt eltérő lehet a színe. Külsőre nem látszik rajtam, hogy túlhaladtam a 60. életévet jóval, mert a burkok, amiket használok a legmodernebb technológiával készültek, ahogy "harcra" is kiválóak. Tetoválásaim a jobb- és bal karom belső felén találhatóak. Öltözködésem változó. Általában borostát vagy szakállt viselek, még a nívós rendezvényeken is. Ritka az ennél "rendezettebb" külsőm, bár nem példa nélküli, ha borotvált arccal jelenek meg.
Eddigi életút
A családommal kezdhetném, de nem hinném, hogy hosszú lenne a lista. A szüleim egy kis vállalkozással kezdték, majd egyre bővítették a cégüket. Jó pár év elteltével nevet is szereztek az üzleti világban, de a Matu-k életére vágytak, így egyre csak nőtt a becsvágyuk. Egyenes ágon van némi kapcsolat köztem és egy bizonyos matu dinasztia között, de erről csak nemrégiben szereztem tudomást. Anyám jobbnak látta elhallgatni mindenki előtt a félrelépését Mr. Cooper-el. Nagy port kavart volna fel, ha kiderül, hogy a zabigyereke vagyok. Igaz lenne némi előnyöm is ebből a családi "bakiból", de egyelőre nem fedem fel ezt az információt senki előtt. Talán még egy napon jól jöhet nekem.... Ki tudja?! Ha már a sors ennyire megbabonázta anyámat, akkor nekem is lehetne még profitom ebből az információból a jövőben. Észbe fogom tartani! De, jól elkanyarodtam a mostani témától, és nem is akarok belemenni sok részletbe ennek kapcsán. Ha már arról van szó, hogy matu vagyok én is, úgy inkább ennek lehetne az előnyeit bemutatnom a saját szemszögemből. Mindig is kilógtam a családomból és nem is kívánok olyan sznob lenni, mint a felmenőim. Lazán élvezem az életet és ennek minden előnyét, ami a burkok leg-elitebb darabjaihoz jutok hozzá, és nem is szégyellem véka alá rejteni a kicsapongó lényemet. A múltban lázadónak hívtak volna, de mára már annyira összemosódott ennek a szónak a jelentése valami máséval, hogy elég nehezen lehetne határt vonni köztem és az eredeti szó jelentése közt. A harci burkokat rendszeresen cserélem, ha szükség úgy hozza, bár nem kevés creditbe kerülnek. A szüleim halála után örökségül kapom a teljes vagyonukat, amit eddig nem tudtak felbecsülni. Ez némi megnyugvást hozott nekem, és gondtalan életet, ahogy eddig is minden létező szeszélyemet finanszírozni tudtam. A Vállalathoz néha majd bemegyek, de nem mostanában fognak látni a vezetői székben. Nem mintha nem értenék az üzleti dolgokhoz, de egy kis szabadság nekem is jár. Úgy döntöttem, hogy egy ideig lazítani és szórakozni fogok, és ha már kellően kiélveztem a "semmittevés" minden létező formáját, akkor majd visszaülök a Cégem bársonyszékébe. Gyerekkorom óta csak azt hallottam, hogy "ezt-azt, így kell tenned!", de senki nem kérdezte meg, hogy én mit akarok! Épp itt az ideje, hogy bevezessem magam az Elit világába és olyasmiket is kipróbáljak, amik eddig kimaradtak. Ezt lehetne mondani dacolásnak és különc viselkedésnek, de nem izgat, hogy ki mit mondd. Ismereteim egyre bővülnek a családfám " rejtett" oldaláról, és nem kis meglepetésemre van egy féltestvérem. Egy lány. Nem szokásom a politikát figyelni, bár most jó lett volna, ha szemmel kísérem az elmúlt pár év eseményeit. A szóban forgó személyt Külügy-miniszterré választották, és nem is csinálja olyan rosszul a húgom. Lehet egy nap majd felkeresem, hogy bemutatkozzak neki, de ez még a jövő zenéje. Vagy inkább egyik lehetséges opció, ha már valamilyen szinten rokonságban vagyunk. Tudomásom szerint Mr. Cooper-nek fogalma sincs rólam, bár ha tudná, hogy létezem, akkor nem lenne szerintem ennyire gondtalan az életem. Erre sem tudom a választ, és jobb is lenne, ha nem firtatnám egy ideig az állóvizet. Most egy ideig a gondtalan élet vár rám. ... Amúgy meg jó lenne ha összekapnám magam az esti bulira.  Ideje kicsit lazítanom!
Delde
Delde¤ : Dominique Alain Wessler End_Credit_-_The_KillersTörténete : I'm so special

Kódjaim
Faj : EmberCsoport : AdminKor : 38Foglalkozás : Adminisztráció¤ : Dominique Alain Wessler Altered%2BCarbon%2B01Posztok : 134Reagok : 209Tartózkodási hely : Itt is, ott isPlay by : AnonymusKeresettek : Keresem¤ : Dominique Alain Wessler Tenor
írta ✶ 15/2/2021, 20:08
Gratulálunk, elfogadva!
Nagy szeretettel üdvözlünk @Dominique A. Wessler az Altered Legends FRPG oldalán!
Avatar FoglalóPartner KeresőIdővonalainkHelyszínek
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.