Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Message to TauS DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Message to TauS 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 2/4/2021, 14:08
******
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Message to TauS DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Message to TauS 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 2/4/2021, 14:12
to Elaine

Napok óta kavarog a fejemben egy gondolat, egy halovány szikra, ami egyre inkább beeszi magát a bőröm, a tudatom mögé. Teljesen világos, mint a nap, hogy mi akkor és ott, a Romvárosban csődött mondtunk. A protektorátus úgy ment keresztül rajtunk, mint kés a vajon. Még emlékszem mi volt közvetlen utána, de aztán? Megmenekült bárki is rajtam kívül? Vannak még Küldöttek a világban? Mi történt az Ősökkel, akiket Joy látott? De talán ami a leginkább piszkálja a csőrömet és most már napok óta viszket a tenyerem emiatt: hogy mégis miként jöttek rá hol tartózkodunk? A Harlen egy ismeretlen helyén vertünk tanyát, ha hihetek Joy szavában, márpedig mindig is szavahihető volt, akkor pedig az Ősök is jelen voltak. Talán volt köztünk egy áruló? Vagy maguk az Ősök intézték így? Bár utóbbi baromság. Még azt sem tudom hogy kik ők! Ennyi keresetlen kérdéssel nem volna illdomos felrobbantani a TauS szerverét! Jelenleg a Holló-béli lakosztályoban csücsülök egy szál törölközőben, a fotelben. Egy zacskó földimogyorót rágcsálok és a lában felraktam a dohányzó asztalra. Az ONI-mal babrálok, néhány pillanattal később pedig bejelentkezik a cég központi M.I.-je.
- Üdvözletem. A nevem Rick Davis és szeretném egy feladattal megbízni önöket!
Reccsen a hangom az összeköttetést követően, felvillan az ONI lecséje a szememben, bár egyenlőre még képpel nem szolgál, de nekem a hang is elég. A plafont bámulom, mert az egyszínű, szóval ha valakinek a képe is megjelenik, akkor nem fogja szétbarmolni a szőnyeg és a barna fotel kaotikus mintázata.



Anonymous
Vendég
írta ✶ 4/4/2021, 22:51
Yamashi & Elaine
A hívás ütemes, jól ismert hangja alig két másodpercig csöng. Aztán mintha valaki érkeztette volna a hívást, az megszűnik, és helyette kellemes, vidám dal fogadja Mr. Kovácsot a vonal túlvégén. A zene elhalkul, hogy jól lehessen érteni az automata hangját:
- Üdvözöljük! A Travaille au Soleil fogadta hívását, ügyintézőnk hamarosan jelentkezik, kérjük, várjon! - a zene felerősödik, és további pár másodpercig még sziporkázik, majd egy kellemes, könnyed női hang veszi át a terepet egy sablon köszönéssel, míg a zene megszűnik.
- Üdvözlöm, Charlotte vagyok, a Travaille au Soleil MI-je. Miben lehetek szolgálatára? - a könnyed női hang a hívás alatt közben már lokalizálja is a megrendelő helyzetét, amennyiben az nem titkos, s ország szerint választja meg a nyelvet, amellyel kommunikál. Persze lényegesebben könnyebb a dolga, amikor a férfi bemutatkozik.
- Köszöntöm. Milyen feladatról volna szó? Szükséges hozzá előképzettség? Mik a preferenciái? - teszi fel az elsődleges kérdéseket az MI, hogy összeállíthassa a megrendelés, és a szerződés alapjait.
 
 


A hozzászólást Elaine Desruisseaux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 19/4/2021, 19:45-kor.
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Message to TauS DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Message to TauS 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 5/4/2021, 10:58
to Elaine

Hamar megérkezik a női hang, bemutatkozik, bár Japánból hívtam, de angolul, ahogy én is beszélek most. A kérdéseire alaposan át kell gondolnom az egészet, meg amúgy is átkellene, de most hogy kérdezte..
- Információkat akarok megtudni a Harlan-on történt romvárosi csata utáni 10 évről. Minden érdekel a protektorátussal, a küldöttekkel és a bolygóval kapcsolatban, az ütközet utáni évekről. Különös tekintettel a megmagyarázhatatlan esetekre, amik a bolygón történtek.
Közben felállok a fotelből, elindulok a bár irányába, ahova megérkezve lerakom a hátsómat és töltök magamnak egy pohár whiskey-t. Kifejezetten nem jó öltet az Ősökre apellálni a kapcsolaton keresztül főleg ha rögzítik a beszélgetést. Nem tudom hogy ők bekerülnek-e így a szórásba, de az esély megvan rá.
- Nincs kapcsolatom az említett szervezettel, ezért úgy gondolom a kutatáshoz mind személyes, mind online jelenlét szükséges, erős programozói és rendszergazdai tudással.
Jeget szerválok a hűtőből és azokat dobálom bele a poharamba, majd ismét a pultnál támaszkodom lustán. Nem látom értelmét személyesen intézni ezt, még magamra vonom egy két nemkívánatos szem figyelmét, és nekem nincsenek ilyen erős tudásaim, magyarán nem tudok meghackelni semmit se. Esélytelen lenne észrevétlennek maradni így! Ha rajtuk keresztül intézem, eltart egy darabig, mire rám talál bárki is, ha egyáltalán rám találnak. És úgy gondolom korszerű módszerekkel, csendben képesek megszerezni ezeket az információkat. Most várok a hölgy válaszára. Mielőtt nekiállunk a pénzbeli oldaláról társalogni és a további kitételeken, jó lenne tudni elvállalják-e, vagy betudnak valami részeg holdkórosnak, aki rossz számot tárcsázott!



Anonymous
Vendég
írta ✶ 19/4/2021, 19:57
Yamashi & Elaine
Charlotte pár kérdése után, a választ csendben feldolgozza, feljegyzi magának, programja szűkíti a kört, amely kell a munkához, mindeközben azért azt is tudja, hogy egy darázsfészekbe készülnek bele tenyerelni, úgy hogy túl hajtani sem akarja igazán magát. Persze, az nyilván "megnyugtató", hogy a férfi állítása szerint nincs a szervezettel kapcsolatban, de már a kíváncsiságának oka is érdekes lehet. A preferenciák és kérések is feljegyzésre kerülnek.
- Kutató munkára több lehetséges munkavállalónkat is rendelkezésére tudjuk állítani. Természetesen személyes, és ON-line jelenlétet is biztosítani tudunk, továbbá rendelkezésre tudunk állítani egy új, korszerű gépparkot, amellyel gyorsíthatunk a keresésen. Egy, vagy több személyt szeretne kirendeltetni? - jön a következő kérdés, amely ismét szűkíteni fogja a kört. Egy ici picivel.
 
 
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Message to TauS DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Message to TauS 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 25/4/2021, 20:45
to Elaine

Kortyolok néhányat a whiskey-mből, némi csend támad a vonal másik végén, már már azt hitetetve el velem, hogy kinyomták a hívást, pedig nem. Végül is ha mégsem olyan bevállalós ez a cég, akkor mire számíthatok? Mondjuk kinyomják a hívásomat. Valamivel később megszólal a női hang, én még mindig a pulton támaszkodom lustán.
- Úgy gondolom egy személy elég lesz, ha ez a személy rendelkezik a megfelelő képességekkel és el tudja végezni a feladatot. Ha nem, úgy magára bízom. A kérésem csupán annyi, hogy személyes konzultáció esetén tudjam kivel fogok találkozni és őt miről ismerem fel.
Megkeresem a pult közelében a széket és leülök rá. Pont olyan magasságba kerülök, hogy a fejem éppenhogy fölé magasodik a tetejének. Az egyik kezemmel azt támasztom, a másikkal a poharat forgatom a kezemben játékosan, ez amolyan rossz szokás. Ilyenkor gondolkodni szoktam, és a levezető a pohár, meg az ujjam mozgatása.
- Én szabom meg a határidőt, vagy önök? És a helyszíneket? Az időpontokat?
Hivatalan vendégeket nem fogadok és kifejezetten morcos tudok lenni, ha valaki olyan időpontban zaklat, amikor én nem akarom. Úgyhogy ezt jobb előre tisztázni. Gondolom most kapok egy felvilágosítást arról, ők hogyan szokták intézni az ügyeiket.



Ajánlott tartalom
írta ✶
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.