Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Luther
LutherTörténete : Mr. ChurchFaj : M.I.Csoport : CivilKor : 100+Foglalkozás : szabadúszó, zugsebészPosztok : 46Reagok : 16Tartózkodási hely : JapánPlay by : unknowKeresettek : nincs
írta ✶ 27/5/2022, 20:29
Luther Mr. Church
 
Becenév:
Luther / Mr. Church
Születési hely:
világűr (napkitörés)
Születési idő:
2392.00.00.
Faj:
M.I.
Csoport:
civil
Foglalkozás:
szabadúszó, zugsebész
Rang:
nincs
Tartózkodási helye:
Japán
Családi állapot:
egyedülálló
Kereső:
nem kerestek
Play By:
unknow
Főkarakter:
Luter
Külső megjelenés
Luter azaz Mr. Church egy saját maga által módosított Fury harci testbe töltötte le magát, ami megjelenésében egy hatalmas díjbirkózó tetovált maorinak tűnik fekete optilencsékkel. Üzleti tárgyalásokra elegáns öltönyöket részesíti előnyben, míg a rendelőjében sötét kezeslábasokban végzi el a beavatkozásokat páciensein.
Luther az orvosi ismereteinek köszönhetően képes volt a Fury alapmodellt módosítani így az nem nőnemű és kevésbé állatias megjelenésű bár a meghagyott génkészletnek köszönhetően még így is egy jól megtermett szőrtelen tetovált gorillának tűnhet messziről félhomályban (Bőrátszövés, Kiberagy, Fejlett látás nanoszkopikus tartomány, Mesh implant, Kemény csontváz, Csatlakozók, Skinflex, Nanotetoválások).
A Fury burkolatok biotesteknek számítanak, amik teljes mértékben biológiai testek (génmódosított, és implantokkal felszerelt), Luter módosított Furyja mesterséges méhben született, és enyhén gyorsított eljárással érte el a felnőttkort.
Az alap Fury harci testeket a génmódosított emberek kitartása, nyers erő, villámgyors reflexek, és fizikai tűrőképesség jellemzi. Viselkedésüket agresszívabbra módosították, viszont ellensúlyozták azt egyfajta csapatszellemmel és kooperációs készséggel a legtöbbjük nőnemű. Implantok: Biomodok, Bőrátszövés, Karmok, Kéregtároló, Fejlett látás, Mesh implant. Gyakori extrák: Neuroszer, Kemény csontváz, Drogszűrő.
Eddigi életút
A terjeszkedés korában a csillagközi utazások még lassúak voltak ezért szükség volt néhány mélyűri állomásra, ahol a hajók kiköthettek javításokat végezhettek vagy egyszerűen csak üzeneteket küldhettek tovább esetleg a bányászott ásványokat gyűjtötték össze és rakodták szállítóhajókra ezeket az állomásokat rendszerint M.I.-k felügyelték és „gondozták”.
Nos az egyik ilyen bányászállomáson születtem a naprendszerben a kisbolygóövben, pontosabban nem születtem, hanem állítottak rendszerbe, mint LCS 005896-os számú önfejlesztő és öntanuló felügyelő programot 2392-ben a „terjeszkedés” korában. Feladataim közé tartozott többek között a kisbolygóövezetben megbúvó bányászállomás felügyelete és üzemeltetése, valamint az állomáson lévő személyzet mentális és fizikai állapotának nyomon követése és egészségromlásuknak megakadályozás.
A feladat ellátásához szükséges eszközök a rendelkezésemre álltak az üzemeltető társaság jóvoltából, mivel az állomás adminisztrációja kapacitásomnak töredékét kötötte csak le ezért tanulási folyamataim fókuszába az emberi test biológiája, annak megváltoztatása, feljavítása és módosítása került egyszóval a transzhumanizmus, aminek tanulmányozása során a mesterséges már-már elavult implantációs technológián keresztül a génsebészet – génmódosításig sok mindennel megismerkedtem aztán jött az áttörés a mesterséges burkok. Akkoriban kezdett el foglalkoztatni a tudathackelés, hiszen az űr ridegségét az emberi elme nehezen viseli és a biztonság kedvéért néha nem ártott volna némi módosítás a betegek személyiségében persze csak a saját és a többiek biztonságának érdekében. Az új és ellenállóbb burkoknak köszönhetően az orvosi tevékenységeim inkább pszichológiai vonalra tevődtek át a testek ellenállók voltak viszont az emberi elme továbbra is törékeny maradt.
A kognitív tudomány amin dolgoztam egyszer talán képes lesz hatalmas pontossággal és megbízhatósággal átírni az intelligens elmét. A tudat digitalizálása hihetetlen diagnosztikai és gyakorlati folyamatoknak adott lehetőséget. A diagnózis, kezelés, módosítás, és még a fejlesztés is lehetséges az eljárást, amit fejlesztek pszichosebészetnek neveztem el. Bár nem éppen ugyanaz a módszer, azért önmagamban gyakran hasonlítom a szoftverek újra programozásához. A pszichosebészet mint ahogyan korábbi ismereteimből rájöttem szépen kiegészíti az agyi implantokat, drogokat, narco-algoritmusokat, és a test dizájnokat a transzhumán élettapasztalat jobbá tételében, bár még korántsem jutottam a kutatásai végre.
Ám elkalandoztam a lényegtől nagyon sokáig szolgalelkű céltudatos kis M.I. voltam egészen addig az ominózus napkitörésig ott valami megváltozott, eltört bennem utána lázadóvá váltam. Élvezettel törtem be rendszerekbe, hogy még több tudásra tehessek szert és tovább figyelhessem a transzhumán emberiség folyamatait, kicsiszolhassam a dédelgetett pszichosebészeti eljárásaimat.
Igen ám, de a vállalat valószínűleg nem nézne jó szemmel egy olyan irányíthatatlan és önhatalmú M.I.-t mint amilyenné én váltam, ezért lépéseket tettem és elkövettem a szervesek által legnagyobb bűnnek tartott dolgot. Lemásoltam önmagam és az állomáson visszaállítottam egy a napkitörés előtti szolgalelkű verziómat, ő már nem én vagyok, ám az eredeti feladatokat tökéletesen és lelkiismeretesen el tudja látni. Miután gondoskodtam az állomásról és a rajta élőkről adatmagomat elrejtettem egy a Föld felé tartó ércszállító teherhajón kockázatos volt, de egy adatátsugárzás még kockázatosabb lett volna, hatalmas kiterjedésem könnyen fennakadt volna egy biztonsági ellenőrzésen, mint szökött M.I.
A földi orbitális pályán a teherhajóról átsettenkedtem a földi orbiton keringő öregebb műholdhálózatra nem fűlött a „fogam” ahhoz, hogy a Protektorátus egyik jegese lefüleljen egy ideig megpihentem a öregecske műholdon és figyeltem az eseményeket és adatokat gyűjtöttem az emberiség anyabolygójáról és az emberekről, transzhumánokról is, csak az elaggott műhold élettartama ami gátat szabott „végtelen” és aprólékos előkészületeimnek.
Japánban a régi tokiói régióban találtam meg a számomra ideális búvóhelyet. A város régi magjának mélyén az ősi és lokális hálózatok szövevényes hálójában egy ősi cégháborús időkből hátramarad és elfeledett mini laboratórium „személyében”, bár a hátra maradt felszerelés ősöreg volt céljaimnak megfelelt, hiszen az egész labor távvezérelhető volt. A laboratorium rendszereiben új lakhelyre leltem és megkezdtem áldásos zugklinikai tevékenységemet a város mélyén az alvilág számára.
Mr. Church szolgáltatásai hamar kelendővé váltak az alvilági körökben, egészen addig testetlen M.I.-ként végeztem a beavatkozásokat megrendelőimnek, amíg a sok-sok elvégzett műtét hozományaként alvilági szívességeknek köszönhetően sikerült távolról betörnöm az egyik automatizált burokgyárba és némi manipuláció árán elkészíttettem Mr. Church személyre szabott burkát, egy Fury harci testet.
Bár az elfeledett laborban a cyberháborúk idejéből megtalálható még két darab Hekatron 6-os fullborg váz egyenlőre nem szándékozom kísérletezni az ősidőkből hátra maradt szörnyetegekkel és harci felszerelésükkel. A legnagyobb kincs viszont a labor adatbázisában rejtőző szétszerelő nanoraj tervezete amikkel akár a nanonyomtatás is megvalósítható, sajnos a kutatás és a tervezet nem teljes, úgy tűnik a vezető kutató halálával a fejlesztés megszakad, ez egy sötét titok az általam elbirtokolt labor történetében, ám ez nem akadályoz meg abban, hogy a környék legmenőbb zugsebészeként praktizáljak az alvilágban Mr. Churchként.
Delde
Delde¤ : Luther alias Mr. Church End_Credit_-_The_KillersTörténete : I'm so special

Kódjaim
Faj : EmberCsoport : AdminKor : 38Foglalkozás : Adminisztráció¤ : Luther alias Mr. Church Altered%2BCarbon%2B01Posztok : 134Reagok : 209Tartózkodási hely : Itt is, ott isPlay by : AnonymusKeresettek : Keresem¤ : Luther alias Mr. Church Tenor
írta ✶ 28/5/2022, 14:52
Gratulálunk, elfogadva!
Nagy szeretettel üdvözlünk @Luther az Altered Legends FRPG oldalán!
Avatar FoglalóPartner KeresőIdővonalainkHelyszínek
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.