Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Zedric Frost
Zedric Frost¤ : Felderítésen - múlt 13d8f07f77152ca800fbeddc0bd32613Története : When they comesJátékvezető : Zordon vidékekFaj : EmberCsoport : BíróKor : 38Foglalkozás : Bíró¤ : Felderítésen - múlt Tumblr_n167mncG5s1ro95bto1_500

Felderítésen - múlt Tenor
Posztok : 85Reagok : 76Tartózkodási hely : USA, GeorgiaPlay by : Norman Reedus¤ : Felderítésen - múlt Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500
írta ✶ 14/3/2021, 10:29
*****
Zedric Frost
Zedric Frost¤ : Felderítésen - múlt 13d8f07f77152ca800fbeddc0bd32613Története : When they comesJátékvezető : Zordon vidékekFaj : EmberCsoport : BíróKor : 38Foglalkozás : Bíró¤ : Felderítésen - múlt Tumblr_n167mncG5s1ro95bto1_500

Felderítésen - múlt Tenor
Posztok : 85Reagok : 76Tartózkodási hely : USA, GeorgiaPlay by : Norman Reedus¤ : Felderítésen - múlt Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500
írta ✶ 14/3/2021, 10:30
Felderítés
Dredd & Dante & Frost
Indulás a táborból
Miután beszéltünk Grey-el, és Dredd is felépült annyira, hogy velem tarthasson, már csak egy embert akartam rábeszélni. Persze ez nehezen ment. Végül Dale unokája bólintott rá, aki közismerten ex-katona volt. Megvoltunk hárman, csak a fegyvereket kellett átnézni az erre kialakított sátorban. Én magamhoz ragadtam egy mesterlövész fegyvert, ami valaha teljesen biztos vagyok benne hogy az E.N.SZ. hadseregét erősítette. Viszont mivel közelharci fegyvereim vannak, ezt tartottam célszerűnek. Így most az Ítélethozón kívül, nálam van két darab vadászkés, és a mesterlövész fegyver, meg az ezekhez tartozó töltények dobozban és néhány akkumulátor a hátizsákomba pakolva. A mellényem rekeszeibe pakoltam a töltényekből, hogy gyorsabban tudjak újra tölteni. Ami még belefért a hátipakkba, az élelmiszer, víz, és a kisebb sérülések ellátását szolgáló egészségügyi felszerelések.
Késő délelőtt környékén járhattunk, mire mind végeztünk. Most helyet foglalok a tábortűz mellett és amíg a többiekre várok, elköltöm az ebédemet. Sokat kattogott az agyam azon hogy jó döntés-e a felderítésért cserébe elszakadni a csapattól, de arra jutottam, hogy szükséges. Különben csak mennénk bele a vakvilágba amikor ellepik a tábort, meg amúgy sem kellene azt kivárni. Jobb ha mi lépünk előbb. Mivel Dredd beszélt a déli határnál lévő katonai támaszpontról, azt akarjuk megnézni. Függetlenül attól hogy mit találunk ott, Grey szerint érdemes lenne felderíteni az északi részt is, mert vannak, akik szerint Washington D.C. felé kellene vennünk az irányt. Amint ezeket mind végig járjuk, már okosabbak leszünk és felelősen tudunk dönteni a merre tovább-ról.
A szalonna komótosan serceg a tűz felett, ontja magából a zsír kellemes szagát, vegyülve a fa parázsló végének erősebb füstszagával. Egyszer körbe nézek, látom-e már a társaimat jönni. Úgy gondolom időt kell szakítanunk az ebédre, mert ki tudja mikor fogunk legközelebb enni. Talán este. Vagy akkor sem.

Light Em Up | Öltözék | Ω

Jason Dredd
Jason DreddFaj : emberCsoport : BíróKor : 36Posztok : 52Reagok : 50Play by : Karl Urban
írta ✶ 14/3/2021, 12:29

Frost & Dante & Dredd


Hamar eltelt ez a három nap, és nehéz beismernem, de kellett ez az idő, hogy felépüljek. A fájdalom már rég elmúlt, de ha Frost talál önkéntest a felderítésre, akkor pár óra múlva indulunk. A reggeli rutinjaim után felöltözöm, magamra veszem a felszerelésemet és menetre készen állok. A fegyvereimet ellenőriztem és amint odakintről hangok szűrődnek be a sátorba, kilépek a szabad ég alá. Az időjárás talán kegyes lesz hozzánk és az elmúlt napok szárazsága kitart még egy ideig.
A tábor már felébredt, és aki itt van, azok a saját feladataikat látják el, bár még csak most néztem jobban körül. Az ágyban fekve nem volt alkalmam sok mindent látnom. Miközben haladok Frost felé, a sült szalonna illata körbelengi a környezetét.
-Jó reggelt, Frost! - lépek hozzá közelebb, majd a tűz felett lévő serpenyő fölé hajolva szagolok bele a levegőbe.
-Remekül néz ki! -elismerően nézek a bíróra, majd hátrébb lépek, hogy hozzáférjen, ha meg akarná kavarni a sercegő pörcöket.
-Van valami új fejlemény? - türelmesen várakozom a válaszára, mert nem akarnám megzavarni a ténykedésében. Jó illata van a készülő ételnek, és amíg várok, addig átfuttathatom a fejemben a következő órák várható eseményeit. Ha egyáltalán lehet-e arra előre felkészülni, amiről fogalmunk sincs...




           


Zedric Frost
Zedric Frost¤ : Felderítésen - múlt 13d8f07f77152ca800fbeddc0bd32613Története : When they comesJátékvezető : Zordon vidékekFaj : EmberCsoport : BíróKor : 38Foglalkozás : Bíró¤ : Felderítésen - múlt Tumblr_n167mncG5s1ro95bto1_500

Felderítésen - múlt Tenor
Posztok : 85Reagok : 76Tartózkodási hely : USA, GeorgiaPlay by : Norman Reedus¤ : Felderítésen - múlt Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500
írta ✶ 3/12/2022, 15:11
Felderítés
Dredd & Frost
Indulás a táborból
Dredd alakja tűnik fel a távolban és egyre közeledik. Úgy látom felkészült. Csak örülni tudok neki, ha ő lesz az egyik oldalamon, mert benne megbízom.
- Neked is.
Dörmögöm vissza, amikor közelebb ér, és inkább nem firtatom neki miért van még reggel. Sokáig feküdt sebesülten, eltartott pár napig, mire összeszedte magát, úgyhogy ha időzavarban lenne, nah azon nem csodálkozom.
- Ebédeljünk meg, mielőtt elindulunk.
Válaszolom a kijelentésére, mely szerint jól néz ki a szalonna. Hát még szép! Ezért is mutatok a kihegyezett faágakra és a felvágott szalonna szeletekre. Én is a magamét sütögetem éppen.
- A fejlemény az...
Kezdem a válaszadást a kérdésére, de ha közben helyet foglalna a tűz mellett, úgy egy kicsit fészkelődök, utána folytatom.
- ...hogy csak Dante jelenetkezett hozzánk harmadiknak. De nem tudom hol marad.
Fordítok egyet a nyársamon, majd ismét rá tekintek.
- Hogy vagy? Bírni fogod?
Érdekelne mennyire gyógyult fel, mire kell figyelnem vele kapcsolatban, vagyis neki milyére kell vigyáznia. Nem hiszem hogy maradéktalanul összeforrt a sebe, biztos kapott utasításokat, bár tény hogy a magunk fajta nagyon könnyedén kezeli az efféle dolgait és még ha a bele ki is lóg, akkor sem vallja be a társainak.

Light Em Up | Öltözék | Ω

Jason Dredd
Jason DreddFaj : emberCsoport : BíróKor : 36Posztok : 52Reagok : 50Play by : Karl Urban
írta ✶ 13/1/2023, 02:46

Frost & Dredd

Az elmúlt napok azzal teltek, hogy a sérüléseim gyógyuljanak és amennyire lehet, kíméletesebben aktivizáljam magam, mint általában szoktam. Rám lett parancsolva a szigorú ágynyugalomra, hogy a testem visszanyerhesse erejét. Soha nem voltam tétlenségben és nem is volt könnyű belátnom, hogy tényleg jobb, ha nem erőltetem magam túl és betartom a pihenőidőt. Tényleg nem volt könnyű...de van amikor bele kell törődnöm az ész érvekbe. Aztán, minden egyes órával és nappal jobban éreztem magam és ahogy a lábamra tudtam állni következmények nélkül, akkor már semmi sem tartott vissza. Az idő ellenünk dolgozik és minél tovább húzzuk az indulást, a kudarcot is közelebb hozhatjuk a siker helyett. Frost már indulásra készen áll, bár még valamit enni sem ártana. Fogalmunk sincs mi fog odakint várni ránk, de korgó gyomorral nem jó belevetni magunkat az ismeretlenbe.
-Rendben. Pár falat jól fog esni.- A szalonna illata meggyőz az evésre, de közben a jelentkező társunk távolléte ejt gondolkodóba.
-Mit gondolsz?! Dante önszántából lépett le, vagy valami történt vele?- soha nem jelent jót, ha eltűnik valaki és senki nem látta. A tapasztalatom azt súgja, hogy sok jóra nem számíthatunk a távollétével kapcsolatban, de sajnos nincs idő rá, hogy nyomozzunk a történtekre. Legalábbis jelenleg nagyobb gondunk van, minthogy egy lehetséges dezertőr miatt halasszuk el az indulást.
-Talán mire visszaérünk, addigra előkerül.- ezt inkább csak remélem, de ha pár órája nem látta senki...nos, sok mindent felvet. A sült szalonna íze remek és jóízűen falatozom belőle. Tisztában vagyok, hogy megerőltető lesz az utunk és a sebem is felszakadhat, ha óvatlan leszek, de nem vagyok puhány!
-Jól vagyok. Minden rendben!- erősítem meg Frostot, hogy nem lesz gond az erőnlétemmel. - Voltam már szarabb állapotban!- ez így van és nem kertelek. A fájdalom elviselhető és a dolgunk halaszthatatlan. Semmi okom arra, hogy tovább maradjak tétlen, mert már így is többet aludtam, mint eddig valaha.
-Van valami konkrét terved? Vegyük át újra. Mivel kezdjük?- evés közben jön meg az étvágy, és jó újra átvenni a tervezetet, és csak akkor rögtönözni, ha nagyon muszáj. Frost rutinos és sokat tapasztalt már a váratlan helyzetekről, így biztos vagyok benne, hogy remekül megleszünk ketten is, ha már így alakult.
-Nem lesz gond! Csináljuk!- lelkesítőnek szánom a mondatom, bár úgy vélem, hogy hasonlóan vélekedik ő is, ahogy én. Van amit meg kell tenni és most jött el az idő a cselekvésre! Életek múlnak rajtunk, és meg fogunk tenni mindent, hogy végrehajtsuk még a lehetetlent is. Mindent nem tudhatunk előre, de rajtam nem fog múlni, és a sérülésem se fog visszatartani.  Ha ismét átvesszük a feladatunk menetét, akkor figyelmesen hallgatom és memorizálom újra. Aztán már csak be kell indítani a járműveinket... mert ugye ismerem már a mellettem falatozó férfit, hogy a motorja nélkül messzire nem megy.




           


Ajánlott tartalom
írta ✶
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.