Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Delde
Delde¤ : Matuk                                   End_Credit_-_The_KillersTörténete : I'm so special

Kódjaim
Faj : EmberCsoport : AdminKor : 38Foglalkozás : Adminisztráció¤ : Matuk                                   Altered%2BCarbon%2B01Posztok : 134Reagok : 209Tartózkodási hely : Itt is, ott isPlay by : AnonymusKeresettek : Keresem¤ : Matuk                                   Tenor
írta ✶ 4/12/2020, 19:00
Lawrence Cooper
Státusz: Szabad
Hirdető: @Delde, @Admina
Avatar ajánló: Zac Efron
Születési hely: USA, California, Los Angeles
Kor: 95 (látszólag 35+)
Faj: Ember
Csoport: Matu
Foglalkozás: Vállalkozó, Cégvezető
Rang: nincs
Tartózkodási hely: Kína, Hongkong

Rövid jellemzése
Mindenem megvan, amit csak akarok. Ha mégse, akkor megszerzem, bármi áron! A hatalom és üzlet világában nőttem fel, a gazdagság természetes számomra. Bármit megvehetek és megtehetek, nem létezik lehetetlen. Sikereimet nem mindig legális úton vittem véghez, de az én világomban ez megszokott. Credittel mindent meg lehet oldani. A Maintech Corp. generációk óta a családom tulajdona és hatalmas üzletág az energiapajzs és a burok, amiket előállítunk és forgalmazunk a Földön és Harlanon is. A bővülő termékeknek hála, folyamatos a kereslet és kínálat, ezért minden igényt ki tudunk elégíteni. Bármi is legyen a vevőink elképzelése, megvalósításra kerül. Sikeres üzletemberként sokat vagyok távol a családomtól és a lányom születése óta sem voltam sokat otthon. Az atyai jelenlétem hiányát azzal ellensúlyoztam, hogy mindent megadtam neki, és azt hittem, hogy értékelni fogja. Gyerekkora óta arra neveltem, hogy egy napon megálljon a saját lábán, de helyette hisztikkel és daccal szegül minden szavam ellen. Akkor sem értékelte a segítségemet, mikor a vállalathoz bevittem és posztot adtam neki. Az igyekezetemet azzal hálálta meg, hogy felmondott és elköltözött Washingtonba. Eleinte bosszantott az ellenkezése, de egy idő óta nem reagálok a csínytevéseire, de szemmel tartom, bár erről most sem tud. Szeretem a lányom, és büszke vagyok rá, de ezt soha nem mondtam el neki. Ebben a világban sok a szövetségesem, de irigyek is akadnak szép számmal. A barátság luxusnak számít a Matuk világában, és amúgy sem tartok igényt rá. Magam teremtettem és fejlesztettem tovább az örökségemet és ha a lányom most nem is értékeli a tetteimet, majd egy napon megérti. Hiába hiszi magáról, hogy független lehet tőlem, van még mit tanulnia. Arról sem tud, hogy a háttérből figyelemmel kísérem a lépteit, és úgy rendezem, hogy semmit se sejtsen. Születése óta a hatalmasok világára neveltem, és büszke is vagyok rá, amiért van benne kurázsi és mersz, ami nagyon is emlékeztet saját magamra. Hagyom, hogy egy kicsit kiélje magát és lenyugodjon, de mindig szemmel tartom és vigyázok rá. Ebben a kiszámíthatatlan világban a család egy biztos pont, és Samantha, meg Sydney nekem az. Ha másra nem is, azt tudom, hogy bármi is történik, a lányom dacolását és ellenszegülését biztosra veszem, ahogyan a feleségem hűségét és szeretetét. A cégem legutóbbi baklövése nagyon beárnyékolta az üzlet sikerességét. Persze megoldottuk, credittel, így nem jutott ki a nagy nyilvánosság elé, ám olyan méretű katasztrófába torkollt, amiért el kellett hagynunk az anyakontinenst. Néhány napja már piacra dobtuk a javított verziókat,  és bár kezdetben reménykedtünk hogy ezzel visszafordíthatjuk a megbetegedett alanyok állapotát, kiderült hogy nem. Szóval ez egy tetemes kutyagumivá nőtte ki magát. Egy ideje azon töröm a fejem, hogyan lehetne ezt fű alatt elsikálni, és rendet tenni odaát. Azóta nincs semmi hírem Sydney-ről, hiába bíztam meg Larson-t, a sofőrt (aki valójában nekem dolgozott végig), hogy az élete árán is juttassa ki onnan. Nem tudom mi történt velük és egyre inkább felmeszét az aggodalom, amelyen a feleségem sem tud enyhíteni, inkább felerősíti.
Kapcsolatok, elvárások
Nős, van egy felesége, Samantha és egy lánya, Sydney. A szülei meghaltak. Hatalmas ismeretségi és partneri köre van, ezáltal jelentős befolyással bír az E.N.SZ. felé. Vagyona minden képzeletet felülmúl. Jól ismerik Matu, E.N.SZ. és Protektorátusi körökben, ahogy neki is vannak bennfentesei ezeknél a szervezeteknél.
Az ő cége a Maintech Corp., amely a halott zónában kialakult állapotokért felelős.

Sydney Cooper hirdetését itt olvashatod el.

//OOC infó: leginkább Zac Efron pb-jének örülnénk, de természetesen ha másik pb-t választanál és illik a karakter leírásához, úgy megteheted.


A hozzászólást Delde összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 5/6/2021, 18:31-kor.
Delde
Delde¤ : Matuk                                   End_Credit_-_The_KillersTörténete : I'm so special

Kódjaim
Faj : EmberCsoport : AdminKor : 38Foglalkozás : Adminisztráció¤ : Matuk                                   Altered%2BCarbon%2B01Posztok : 134Reagok : 209Tartózkodási hely : Itt is, ott isPlay by : AnonymusKeresettek : Keresem¤ : Matuk                                   Tenor
írta ✶ 24/1/2021, 14:16
James Valhallen
Státusz: Szabad
Hirdető: @Delde, @Admina
Avatar ajánló: Mads Mikkelsen
Születési hely: Dánia, Kolding
Kor: 73 (látszólagos 40+)
Faj: Ember
Csoport: Matu
Foglalkozás: Vállalkozó, Cégvezető
Rang: nincs
Tartózkodási hely: Japán, Tokio

Rövid jellemzése
Mindig is nagyravágyó voltál, hataloméhes, s lám eljött a te időd. A céged, 2305. május. 30.-án piacra dobta az emberi tudattok első prototípusát és ezzel kitárultak előtted az eddig zárt ajtók. Felfoghatatlan hatalomra, creditre és hírnévre tettél szert. Kiemelkedtél a Matu-k közül. Egyetlen riválisod Lawrence Cooper, akivel immáron 60 éve versenyeztek, de úgy tűnik, most a mérleg nyelve feléd billent. A jó öreg Lawrence elkövetett egy szörnyű hibát, hagyta hogy a kapzsisága vezesse. Te pedig most minden erőddel azon vagy, hogy még mélyebbre taszítsd, így később aprópénzért vásárolhatod fel a cégét.

Egy héttel ezelőtt a Maintech Corp. kínai központjában ébredtél fel, az egyik klónodban. A család megrémült, te magad is. Pedig téged roppant nehéz megfélemlíteni. A szolgálók a dolgozószoba faláról takarították le az agyvelöd darabjait, és a régi tested elszállították. Adva van a kérdés? Ha megöltek, akkor ki tette és hogyan tudott a közeledbe férkőzni anélkül, hogy az a testőröknek, a személyzetnek, a család többi tagjának, vagy neked nem tűnt fel? Nem emlékszel semmire, mert még azelőtt megtörtént, mielőtt lementődött volna az a napod, így értetlenül állsz az eset felett. Ami még ennél is világosabb hogy kontár munkát végzett az illető, mert nem haltál meg.

Közel 30 éve őrizgetsz egy tudattokot, amelyet régen, egy protektorátusi ezredes barátodtól vásároltál meg jó sok creditért. Életed során sokfajta holmit gyűjtöttél össze a küldöttekről, ez volt a koronája az egésznek. Ő azt mondta neked, hogy Yamashi Kovacs-é, aki a Karvaj egyik legerősebb katonája volt. Részt vett a Harlanon a romvárosi ütközetben és amikor a barátod rálelt, a tudattokot elrakta. Egyszóval mind a ketten olyan titkot őrizgettek, amiért valaha kockába zártak volna titeket. Manapság azonban már senki sem foglalkozik a küldöttekkel, csupán a történelem egy apró szeletét képezik.

Így történt az meg, hogy fű alatt újraburkoltattad. Mit adhatsz neki a nyomozásért és a védelemért cserébe? Ó, szinte mindent. A világot! Szava álló embernek tartod magad és valóban, a múltban is mindig így cselekedtél, dacára a logikának, vagy az észszerűségnek. Ha Yamashi összerakja a kirakós darabjait és téged sem fognak eltenni láb alól, úgy készen állsz betartani ezt!
Kapcsolatok, elvárások
Nős, van egy felesége, két lánya és egy fia. A szülei meghaltak. Hatalmas ismeretségi és partneri köre van, ezáltal jelentős befolyással bír az E.N.SZ. felé. Vagyona minden képzeletet felülmúl. Jól ismerik Matu, E.N.SZ. és Protektorátusi körökben, ahogy neki is vannak bennfentesei ezeknél a szervezeteknél.
Az ő cége a RedOne Tech Ltd., valamint Yamashi Kovacs is jelenleg neki dolgozik, már ha elfogadja az ajánlatot!

//OOC infó: leginkább Mads Mikkelsen pb-jének örülnénk, de természetesen ha másik pb-t választanál és illik a karakter leírásához, úgy megteheted.


A hozzászólást Delde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 14/2/2021, 18:39-kor.
Delde
Delde¤ : Matuk                                   End_Credit_-_The_KillersTörténete : I'm so special

Kódjaim
Faj : EmberCsoport : AdminKor : 38Foglalkozás : Adminisztráció¤ : Matuk                                   Altered%2BCarbon%2B01Posztok : 134Reagok : 209Tartózkodási hely : Itt is, ott isPlay by : AnonymusKeresettek : Keresem¤ : Matuk                                   Tenor
írta ✶ 13/2/2021, 15:31
Rei Kovacs
Státusz: Szabad
Hirdető: @Delde, @Admina
Avatar ajánló: Dichen Lachman
Születési hely: Japán, Osaka
Kor: 91 (látszólagos 30+)
Faj: Ember
Csoport: Matu (Küldött)
Foglalkozás: Vállalkozó, Cégvezető
Rang: Nincs
Tartózkodási hely: Japán, Tokio

Rövid jellemzése
Csak úgy, mint a bátyád, te is mélyről indítottad az életed. A családod rettentően szegény volt, édesanyád, Hana, varrónőként dolgozott, éhbérért, az apád, Peter gyári munkás volt, nem sokkal jobb fizetésért. Szinte sosem volt elég a hónap végéig a család bevétele, és alig találkoztatok pár óránál több időre velük, mert sokat dolgoztak ennek ellenére. Utáltad ezt az életet, ki akartál törni belőle, több lenni, mint aminek születtél, ugyanakkor a szüleidnek is segíteni akartál. Ezért aztán sokszor feleseltél velük, főleg apáddal. Édesanyád halála azonban mindent felborított.
Hana hazafelé tartott és a gyalogosátkelőn haladt, amikor egy autó gyors sebességgel belehajtott a kereszteződésbe és elütötte őt. A helyszínen életét vesztette, a gázoló pedig szemrebbenés nélkül tovább hajtott. Sokáig nem volt meg a tettes, három évig elhúzódott az ügye, míg egy szép napon a bírókat a szálak egy Matu fiáig vezették, aki azt állította nem ő vezette az autót. Innentől kezdve tragédiák sokasága sújtotta az egyszerű és jelentéktelennek tűnő kis családotokat. Kiszivárgott egy felvétel, amin nem túl jól láthatóan ült egy személy a kormány mögött, ti szentül meg voltatok róla győződve hogy a Matu fia. Mégis a bírók pénzbírságra ítélték és szabadlábon védekezhetett. Több emberben is felháborodást keltett, míg végül tűntetésekben tiltakoztak. Ezeken te egytől egyig részt vettél, azt akartad hogy bűnhődjön meg. Egy napon az egyik ilyen tűntetés elfajult, a Matu fia a bíróság épületéből lépett ki és akkor a tömeg megindult. A bírókra támadtatok. Elszöktél, azonban Peter aggódott érted. Mielőtt még bárki érted jött volna elküldött a bácsikádhoz, Gen-hez.
Ő édesanyád bátyja volt, megviselték a hírek, ám örömmel gondodat viselte.
A Jiu Jitsu és a Szamurájok kardforgatásának alapjaira még az édesanyátok tanított titeket, ősi, Japán hagyományok szerint. Nem volt benne kiemelkedő, ellenben veletek, pár év alatt a nyakára nőtetek. De nem volt pénzük arra, hogy kitűnő és neves tanárokhoz küldjenek titeket, meg értelme sem volt. Azonban Gen neves tanárnak számított és tanított téged. Kaptál tőle egy katana-t.

Mégsem maradtál vele, fűtött a bosszúvágy, így ismét a városban kötöttél ki. Ahol aztán szembesültél a lesújtó hírekkel: az apád meghalt, a bátyád pedig a protektorátusban kötött ki. Peter sírjánál megfogadtad: nem nyugszol, amíg a vétkesek meg nem bűnhődnek. Így utad a jakuzához vezetett. Hírnevet és pénzt csinálni az egyetlen lehetőséged volt anélkül, hogy a Matuk rabszolgájává válva véget nem érő műszakokban gürizz nekik. És itt tudtál olyan összeköttetéseket szerezni, amik később jól jöttek az első bűntényedhez. Megölted a Matu fiát, elpusztítottad a tudattokját. De mire idáig eljutottál, már a saját lelkedből is meghalt egy rész. Nem csak őt ölted meg, hanem rengeteg más ellenségét is a jakuza vezetőségének.

Egy szép napon a te utad és Yamashi útja ismét találkozott. A protektorátus kiküldött egy osztagot a jakuza egyik búvóhelyére, ami később kisebb mészárlásba torkollt, amint felismertétek egymást. Yamashi a sajátjaira támadt, ahogy te a tieidre. Nem számított semmi, csak a viszontlátás. Rettentően örültél neki. Megöltetek egy tucat jakuzát, és a protektorátusi osztag felét, aztán elszöktetek előlük. Nem volt kérdés hogyha elkapnak titeket, akkor vh lesz a megtorlás.
A peremvidékekre szöktetek, Gen-hez, a bácsikátokhoz, aki akkor már a küldöttek táborát erősítette.

Gen a tanításai során mindig azt hangoztatta hogy "a fegyver csak eszköz, a pusztító mi magunk vagyunk!" Pontosan ugyanezen szavak visszhangzottak a küldöttek termében, a Karvaj szájából. Mintha maga Gen mondta volna ezeket. Mélyen egyetértettetek vele, beálltatok közéjük. Gen képezte ki a küldöttek javarészét, a Karvaj-al karöltve. Ők ketten nagyon veszélyes párost alkottak. Egy ideig úgy gondoltad hogy van valami köztük, de aztán idősebb fejjel már tudtad, hogy a Karvaj feltétel nélkül megbízik Gen-ben. A bácsikád igen lojális és szavatartó ember volt, a küldöttek összes eszméjét és célját a magáénak tudta, és a védelmében akár az életét is adta volna kérdés nélkül, ahogy azt a múltban sajnos meg is tette.
Joy erős és határozott, de bölcs vezetőnek bizonyult. A tanításai túlmentek az emberi ész józan határain. A miértje pofon egyszerűnek bizonyult: a protektorátusnak olyan fegyverei és felszerelései vannak, amikhez ti sosem fogtok hozzáférni, de szembe fogtok nézni velük. Erre készített fel titeket. Úgy érezted velük végre megadjátok a Matuknak a kegyelemdöfést.

Nem így lett. Sok sikeres akció után nehezebb idők jöttek, míg végül már az egyszerű embereket, akiket ti védeni akartatok, őket is a saját oldalukra állította az E.N.SZ. Joy elkötött egy protektorátusi űrsiklót és kijelentette hogy az utolsó nagy dobására készül, amiből senki sem fog visszatérni élve. Kérdés nélkül vele tartottál, és most már tudod, hogy a bátyád is sikeresen magaddal rángattad ebbe a végzetes küldetésbe. Yamashi sosem vallotta igazán magáénak a tanításokat, az eszmét, a célt. Ő csak azért volt veletek, mert ti voltatok a családja, így a küldöttek is.

Miután megtörtént a romvárosi csata Harlan-on és péppé vertek titeket, neked sikerült elmenekülnöd a végzet karmai elől.
Mostanra már mindenki úgy tudja hogy akkor és ott minden küldöttet megöltek.

Az akkori eredeti tested, miután újraburkoltattad magad, elpusztítottad, csak egy jelentős génállományt hagytál meg belőle későbbre. Sokáig idegenek testében éltél, más és más névvel, gyűjtötted a crediteket, miközben egyetlen cél lebegett a szemeid előtt: a megtorlás. Sosem telt el úgy nap, hogy ne gondoltál volna a bácsikádra és a bátyádra, akik neked köszönhetik a halálukat. Néha még az anyád és az apád is eszedbe jut.

Sok év távlatában hatalmas vagyonra tettél szert, Matu lettél. Több vállalkozásod is van, főleg bordélyházakat üzemeltetsz, többek között tiéd a Kéjhold is, amelynek kizárólag vagyonos kliensei vannak. Ezen kívül nanotechnológiai eszközök gyártásával is foglalkozol. Valamint nemrég megnyílt az első olyan céged, ahol a virtuális valóságban lehet kalandozni, vagy szenvedni. Attól függ ki a vevő és mit akar ebből kihozni. A neve TrueReal Ltd.

Persze teszel rá magasról a vagyonra, a vele szerzett hatalom is csupán egy eszköz, hiszen csak egy cél lebeg a szemeid előtt. Ha kell egyesével fogod tönkre tenni az életüket. Meglakolnak mindenért!

Nagyjából húsz éve már a saját, eredeti testedben éled az életed, mint minden Matu-nak, neked is van egy klónközpontot, biztonsági mentésekkel és ehhez tartozó egyéb VIP szolgáltatássokkal. Álneved: Reileen Nakada
Kapcsolatok, elvárások
Egyedülálló, a szülei halottak, gyerekei nincsenek. Van egy bátya, Yamashi, aki úgy tudja meghalt.
A karakter FONTOS canon karakter!

Yamashi Kovacs hirdetését itt olvashatod.

//OOC infó: leginkább Dichen Lachman pb-jének örülnénk, de természetesen ha másik pb-t választanál és illik a karakter leírásához, úgy megteheted.
Ajánlott tartalom
írta ✶
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.