Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 14/3/2021, 10:39
*******


A hozzászólást Yamashi Kovacs összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2/4/2021, 13:31-kor.
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 14/3/2021, 10:47
Dom & Aki még csatlakozik

Találkozásom Ortega Bíróval, aztán James Valhallen-el érdekesen zárult. Időt kaptam arra hogy átgondoljam az ajánlatát, bár őszintén szólva már akkor megtörtént ez, mikor kisétáltam az ajtaján. Abban a hitben van hogy segítek neki kideríteni, ki akarta megölni. Én. Hát ott van a bíró, miért nem azzal végezteti el a munkát? Hogy nem annyira képzett? Ezért kellett felébresztenie egy küldöttet? Áh, a világ fikarcnyit sem változott! Ezek sokkal arrogánsabbak lettek, mint amilyenek voltak. Fogalmam sincs ki van még életben közülünk, de én nem akarok..ilyen áron. Vagy mégis csak meg kellene fontolnom a gőgös matu ajánlatát? Mire odaértem a bár elé, elhessegettem ezen gondolataimat és kérdéseimet. Valhallen felruházott egy kisebb összeggel, így akart hatást gyakorolni a döntésemre. Most kapóra jön. Ez a hely régen is olyan volt, amilyen a neve. Benyitok és nem is kell csalódnom. Miközben beljebb lépek, elhaladok néhány asztal mellett. Megbámulom a táncikáló félmeztelen nőket az asztalokon, akik egy rúdba kapaszkodva kelletik magukat. Néhányuk lötyög, néhányuk kecsesen forgolódik a rúdon, akár egy cirkuszi mutatványos. Hamar újra az előttem található látvány lesz a fókusz. Maga a pult, a pultos, és a pult egyik végében üldögélő alak, rózsaszín hátizsákkal. Céltudatosan bandukolok felé, keresem hol tudok mellette helyet foglalni, s mikor odaérek, leülök az egyik bárszékre a közelében.
- Különleges árut keresek.
Tekintek rá érdeklődve. Nem tudom tényleg az-e akinek gondolom, szóval a beszélgetés kimenetele széles skálán mozoghat a szivárvány minden színében, ahogy azt a táskáján éktelenkedő szimbólum és az egyszarvú sugallja. A fickónak japán burka van, nem tudom hogy a sajátja-e vagy a sokadik, de nem is érdekel. Viszont ezért szólítottam meg japánul.
- A gyorsítóra, vagy a lassítóra gondolsz?
Nah, eljutottunk oda, ahova akartam. Ebből már csak rózsaszínűen távozhatok. A kérdése már bőven haladás.
- Is-is. Esetleg egy zöld gyep, vagy a mohó élvezet?
Széles vigyor kúszik szét az arcán, láttam felcsillanni a mohóságot a szemeiben.
- Ó, van minden. Ajánlom még a Kaszás-t, az most a legújabb és legdrágább cucc a városban. Összeköti a valóságot a fantáziával.
Jah, szóval az a zsák tele van minden sz.rral, amire én most áhítozom. Nem kell sokat gondolkodnom rajta.
- Oké. Megveszem mind!
Egy pillanatra kipattannak a szemei, aztán persze féket nyom a gyanú benne.
- És mivel akarsz fizetni?
Kérdésére komolyan közelebb hajolok hozzá.
- Mutasd az ONI-d és megtudod!
Még a hitetlenkedés játszik a homloka redői között, de készséggel felém nyújtja a jobbját, rajta a kért eszközzel. Én pedig nemes egyszerűséggel ráköpök az elejére. A pasi egyszerre undorodik és kezd el örömködni, amikor zölden pityeg egyet a kütyü, majd megérkezik a várva várt credit is. Nem csodálkoznék rajta ha innentől kezdve ez lenne a törzshelye, persze azt nem tudja a szegény flótás hogy egyszer volt csak gyereknap! Mindenesetre hamar megkapom a zsákot, én pedig elégedetten felállok a pulttól, magam mögött hagyva helyet foglalok az egyik asztalnál, ahol már ül egy jól szituáltnak tűnő férfi. Az édi kis zsákom az asztalra pakolom. Elkapok egy pincért, rendelek egy üveg whisky-t, aztán egy ideig az asztalunknál táncikáló félmeztelen nőszemélyt bámulom. Félelmetes hogy egyesek mire képesek egy kis creditért. A világ még mindig ugyanolyan undorító, mint amilyen volt. Közben megérkezik az italom egy pohár társaságában. Töltök magamnak és valamiért a közelemben ülő pasasra kúszik a tekintetem.
- Egészség!
Felemelem a poharamat, benne az itallal.



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 14/3/2021, 13:34


Kovács & Cooper & Wessler



Már órák óta üldögélek ebben a Bárban egy kis élvezetet keresve magamnak, ami nem csak az ivásban teljesedik ki, hanem testi örömöket is magában foglalja. Tegnap estétől múlatom az időt, és meg kell mondjam, ez a táncosnő érti a dolgát, aki már egy ideje itt vonaglik az asztalomnál. Szinte semmi sincs rajta, csak egy falat bugyi... Igaz, az sem kellene rá...
- Pezsgőt?- hajolok az asztal felé, hogy töltsek magunknak, majd a kezébe adom a poharát, és összekoccintom a sajátommal.
-Igyál! - kortyolok az italból, majd a hölgy nyakára lehelek egy apró csókot, aminek hatására az ölembe ül az említett nőszemély.
- Lényegre-törő mozdulat...- húzódik mosolyra a szám, ahogy az ölemben elhelyezkedik és átkarolja a nyakam. A következő korty már nem a pohárban lévő italra vonatkozik, hanem a kívánatos vörös ajkaira. Az enyelgésünket egy közeledő fickó zavarja meg, így a hölgy kimászik az ölemből és a másik férfi előtt illegeti bájait.
Nem tartott soká az élvezetem.... De... ki mer ideülni az asztalomhoz és megzavarni az előjátékomat? Ki ez a barom?!
Egy ideig még méregetem a szememmel a pofátlanul letelepedő érkezőt, de nem hinném, hogy valamikor láttam volna...
A pezsgőmből kortyolok egy újabbat, és a csiszolt üveg mögül nézem a szemben lévő alakot, aki felém emelve poharát, jó egészséget kíván.
-Ismerjük egymást?- a külseje alapján európainak nézem, bár manapság nem lehet tudni, hogy kik rejtőznek a burkokban.
-Watashitachiha otagai o shitte imasu ka?-Óvatosság kedvéért, japánul is rákérdezek, hátha...

Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 2/4/2021, 13:27
Dom & Aki még csatlakozik

Őszintén szólva első látásra sem tűnik olyan fickónak, akinek lételeme volna itt enyelegni ezzel a táncosnővel. Tudom, félbeszakítottam a diskurzust és hát az én burkom sem éppen elhanyagolható. Érthető okoból a hölgyemény két pártra szakadt. Már egy ideje itt ülök, a pasas engem méreget, én meg a felszolgáló apró mozdulataiban lelek megnyugvást. Önt nekem a whiskey-ből, én bólintok egyet hálám jeléül, aztán a pohárért nyúlok és jókívánságot küldök az asztaltársnak. Hamar kapok egy olyan kérdést, ami felkelti az érdeklődésemet.
- Watashi wa sō wa omowanai...
Oké, szóval a pasasnak is lehet vaj a füle mögött, ha vadidegenektől azt kérdezgeti hogy "ismerjük-e egymást". A tudattokom szerinti nevemet használom, így a büdös életben nem fog rájönni hogy valójában ki vagyok. Kivétel ha Valhallen-el jóban van, de vele kevesen vannak "jóban".
- A nevem Rick Davis. Örvendek!
Emelem megint a poharam, bár nem vigyorgok hozzá most kivételesen, mert úgy tűnik a pasas üldözési mániás. Amiből egy kevés belém is szorult, és a kettő egy asztalnál, hát lehet nem jó párosítás. De ezt majd az idő eldönti.
- Szívem! Mennyiért táncikálnál itt nekünk meztelenül?
Intézem a következő kérdésemet a hölgynek, de amikor előrefelé dőlök és rákönyökölök az asztalra a szemem sarkából mozgást érzékelek. Egy tagbaszakadt, kopasz, kigyúrt fickó igyekszik az asztalunkhoz.
- Ó, mondd hogy nem az ő helyére ültem le!
Fakadok ki az asztaltársamnak, a fejemmel biccentve a közeledő irányába, abban a minutában ismét kiegyenesedek ültömben.



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 2/4/2021, 21:39


Kovács & Wessler



Sokat nem időzhetek a kis hölggyel, aki majdnem a gyomromig tolja le a nyelvét... amit megjegyzem, nincs ellenemre. A fickó, aki idetelepedett az asztalomhoz, egyáltalán nem ismerős, amire rá is kérdeztem tőle, de hasonlóképp egy véleményen vagyunk. Akkor meg, ki a fene?
-Sugoi...- emelem újabb kortyra a poharamat, és a kérdésére felkapom a fejem. A hölgyemény most hozzá telepszik és illegeti magát. Nem elég, hogy kéretlenül ideül hozzám, még a szórakozásomat is le akarja nyúlni.
-Dom' Wessler. - ha már bemutatkoztunk egymásnak, bár nem kértem, hogy megzavarja az estémet. Legalább ha képben van, akkor a nevem alapján tudhatja, hogy nem egy közemberrel hozta össze a balszerencse. Nekem az, mert úgy terveztem, hogy testi örömök elé is fogok nézni ma este, de már látom, hogy egyre kevesebb esélyem van a kielégülésre. A következő pillanatban meg egy tagbaszakadt fickó közeledik felénk, aki pont minket szemelt ki az indulatai lefékezésére, vagy csak unatkozik.
-Ki jön még? Idecsődítesz mindenkit a Bárból az asztalomhoz? - egyre közelebb ér a kopasz férfi és az arcáról leolvasva a dühöt, nem jósolok sok kellemes percet a közeljövőben. A nőt elküldöm egy laza kézmozdulattal, mielőtt az asztalhoz ér a következő hívatlan vendég.

Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 5/4/2021, 11:10
Dom & Aki még csatlakozik

Ízlelgetem a nevet, amit kapok.
- Wessler. A név maga ismerős.
Bár fogalmam sincs honnan, de talán matu lenne az asztalpartner? Ezen a helyen megfordulnak matuk és középosztály béliek egyaránt, szóval tudja a görcs. De majd ő megmondja. Sajnos azonban a kialakult párbeszédet és a kérésemet a hölgy felé megzavarja egy modortalan fráter. Még nincs itt, de a Dom-tól kapott válasz alapján neki sem az ismerőse, viszont ismerős gesztusokat tesz.
- Nem ismerem!
Rázom meg a fejemet elgondolkodva az érkező kopasz, ámde csillogó fejét vizslatva. Izzadság. Jó előjele a dühnek és a haragnak. Meg a félelemnek, annak azonban jelét sem látom a gorilla kingkong ábrázatán.
- Kié az ezüstkék royce rolls odakint? Melyik barom nem tud normálisan beparkolni?!
Megáll közvetlen az asztalunk mellett, csúnya szemeket meresztve ránk, de azt hiszem fogalma sincs arról pontosan kit keres. Ezért aztán üvölt, hogy mindenki meghallja, ne csak mi ketten. Valamivel mögötte érkezik két biokarral megáldott jóember, ő tagbaszakadtabb nála is, hangját nem hallani, csupán a fémes mozgást, ahogy megáll mellette és megropogtatja az ujjait.
- Kurvára húzza el a belét az utamból, vagy apró miszlikekre veretem szét a kocsiját!
Ajaj! Az amatőr szabotőrünk hirtelen mindenkit meg akar fenyíteni, csak mert nem tud kiállni valakinek a kocsija miatt.
- Gyalog jöttem!
Jegyzem meg neki és körbe tekintek. Még senki sem mozdult erre a felhívásra. Valóban így van, de ha valakinek balhé kell, az talál magának. Nem igaz? Bár ezt az estét szerettem volna letudni alkoholgőzös-kokainos mámorban úszva, mintsem hogy civilekkel randalírozzak. Jó, ez a hely sosem volt mentes az ilyesmitől, de eddig engem itt elkerültek a balhék. Vajon most mi lesz? Előkerül az autó tulaja? Vagy kezdődjön a banzáj, essen szét a ház? Én nem bánom ha szétveri valakinek a kocsiját, sőt, buzdítanám rá, inkább azt, mint hogy itt bohóckodjanak!



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 5/4/2021, 17:01


Kovács & Wessler



Nem sokat nézek ki ebből a fickóból, mert az első benyomásom után a második se valami bizalomgerjesztő. A hölgyikémet is lenyúlja magának és mire jobban belemerülnénk az érzéki műsorba, máris egy újabb tagbaszakadt izomagy közelít az asztalhoz.
-Tényleg? Ismerős? Na, ne mondd...- kortyolok ismét egyet a pezsgőmből és az asztalra rakom a poharat. Kis hölgyikét jobbnak látom elküldeni a közelből, mielőtt a kopasz figura megérkezne. Mi a fenét akar tőlünk? Ki ez a dühödt állat? És még hozott magával egy … biokaros “segítséget”?
-Arra az ezüst kék Rolls Roys-ra gondolsz? Mi van vele?- lehet, hogy nem a legmegfelelőbb pillanat erre visszakérdezni.-  Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, mert az enyém... - már nem tudom befejezni a mondatom, mert meg se várja.
-... acélkék Porsche...- ezt nem is hallja szerintem, mert az indulatai elszabadulnak, megragadja a dzsekim kihajtóját két hatalmas markával, majd felemel a székből.
-Mondtam, hogy fogalmam sincs... mi a szar bajod van? Nem hallasz a füledtől?- egyelőre nem tudok mozdulni, de ahogy nézem felesleges bármit is mondanom a szóban forgó autóról. Vagy..lehet, hogy a Rolls-al jöttem? A franc tudja már!
-Nem segítenél, ha már itt vagy?- fordítom a fejem az asztaltárs felé, bár nem hiszem, hogy a kisujját is mozdítaná.
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 6/4/2021, 19:41
Dom & Aki még csatlakozik

Nah jó, a kelleténél bosszantóbban pörögnek fel az események, és az asztaltársam sem épp egy észlény. A hölgy közben tovalibben tőlünk, távol maradva a balhétól. Ennek szaga pedig ékes glóriaként lengi körbe az asztalunkat, főleg azután, hogy Dom félreérthetően fogalmaz és kérdez vissza. Egyből felrántják a székéből, még csak be sem tudja fejezni. Nem azt mondta hogy Porsche? Hú, kezdem elveszteni a fonalat. Még nem alakult ki semmi fizikális erőszak, ezt leszámítva, szóval várjuk ki a végét! Miután megkérdezi hogy nem segítenék-e, hát készséggel közbeugatok én is.
- Most akkor porsche vagy royce rolls?
Utána felemelem a poharam és érdeklődve személem a fejleményeket, pár korty társaságában. A kopaszunk egyáltalán nem elégedett.
- Anyátokkal szórakozzatok!
Fakad ki, és egy jó nagyot rúg az asztalunkba, hogy felborulnak tőle a poharak, meg az üveg is. Ezt nem hiszem el! Kárba ment a pia! Mérgesen felállok.
- Próbáld meg még egyszer és eltöröm a lábad!
Magasságra vagyok akkora, mint a haverja, aki erre az ominózus pillanatra elengedni látszik Dom gallérját. Sejteni véltem az ő primitív agyuk eddig jut egy ilyen helyzetben, ez a stílusukból is jól kivehető volt. Akkor most célpontot cserélnek. Még nem tudják, mennyire rossz lóra tesznek! Amúgy is rühellem az ilyen hülyéket!
- Már megmondtam: gyalog jöttem. Neki pedig porsche-ja van. Szóval vagy eltakarodtok az asztalunktól, vagy magam fogom mindkettőtöket kihajítani az ablakon!
Egyébként hol van ilyenkor a biztonsági szolgálat? Vagyis az őröknek imitált amatőrök, akik az ajtóban alig akarják beengedni a népet! Vagy talán ez a kopasz majom lefizette őket? Hát, úgy látom nem ijedtek meg tőlem. A biokaros egyből elindul felém, úgyhogy én meg hátrálni kezdek, így nem látom a kopasz gyökerünk miben mesterkedik, de talán az asztaltárs leszereli, amíg én a haverját összecsomagolom!



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 7/4/2021, 04:05


Kovács & Wessler



Pár pohár tömény és a két üveg pezsgő elfogyasztása után, már nem teljesen koordináltak a mozdulataim, de még a beszédem se egybefüggő. Amit a kigyúrt kopasz fickó ki is használ és ahelyett, hogy megvárná, hogy kinyögöm a mondatom végét, máris kiemel a székemből.
-Porsche...az előbb mondtam. - most meg mi van?! Nem voltam érthető? A dühös támadómat persze ez egyáltalán nem érdekli és a szemem sarkából látom, hogy az agressziója egy részét az asztalunk félrúgásával csillapítja, majd a biokaros cimborája mozdul az asztaltársam felé. Amúgy, mi van ma este?! Mindenki engem spécizett ki a szórakozására? Kezd felbosszantani a sok degenerált agymutáns.
A kopasz erejével nem tudok versenyre kelni, de a találékonyság most kimenekíthet. Amint egy pillanatra félrenéz, és a szemével követné a haverját, máris lendületből kapja a jobb lábam rúgását az ágyékába. Utána már kénytelen lesz elengedni a kabátom és végre a talajra érkezem mindkét lábammal. Már csak azt kell kivárni, hogy összegörnyedjen a fájdalomtól és a térdemmel megkínáljam a képes felét, és nem fogom vissza magam. Rick nem tudom mit kezd az őrá tapadt figurával, de a csendből ítélve még nem kerültek összetűzésbe. De ami késik az nem múlik, ahogy a mai nap már alakul, lassan semmin se csodálkozom.
Remélem, hogy Ricknek is sikerül leszerelnie a biokaros buzgómócsingot. Ebből a távolságból nem  látom jól, de ha kiabál, akkor segítségére leszek. Bár nem úgy nézett ki, mintha másra lenne szorulva a bunyóba... Tévedni, azért lehet...

Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 11/4/2021, 11:30
Dom & Aki még csatlakozik

A biokaros rendíthetetlenül jön, én meg hátrálok. Sokáig nem tudjuk ezt művelni, mert a terem kiterjedése véges. A hátam nekiütközik a falnak, jelezve hog végállomás, kiszállás. A biokaros vállizma megrezdül, én reflexből hajolok, nekem bal oldalra. A keze beleáll a fallba, jó nagy krátert vájva az egyszínű, sötétkék festékben.
- Nah! Ezért utálom a biokart!
Jegyzem meg epésen neki, de amíg ő az egyik kezével szenved, a másikkal vaktában csapkod. Tekintve hogy csak pár korty alkoholon vagyok túl, még kiélezetten működnek az érzékszerveim. Gond nélkül megkerülöm, és satufogásba kerül a feje és a nyaka.
- Jó éjt, buldózer!
Vergődik egy sort, hörög és magatehetetlenül csapkod, azonban sokra nem megy vele. A szorítástól egyre inkább fogy a levegője, vörösödik, majd lilul a feje, aztán eszméletét veszti. A test egy hangos csapódással adja meg magát a természetnek, miután elengedem.
- Hol van a másik f.szfej?!
Üvöltöm mérgesen és körbenézek. Láthatóan ott tipródik az asztalunknál összegörnyedve. A látványra magamban nyugtázom, ez elintézve. Megragadom a delikvens jobb biokarját és elkezdem húzni a testet magam mögött, miközben az ablak felé menetelek. Olyan koszos, hogy nem kár érte. A következő pillanatban hangos csörömpöléssel reped szét az üveg, miközben a nagydarabunk átrepül rajta ki az utcára. Ha már volt pénze biokarra, még ha nem is a legjobbra, akkor arra is lesz neki hogy rendbe szedesse magát. Nem? Odakint a biztonsági őrök rohangálnak, üvöltöznek, de kit érdekel? Én most visszaindulok az asztalunkhoz, hiszen még a kopasz repülni fog!



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 11/4/2021, 14:57


Kovács & Wessler


A bunyó elkerülhetetlen, bár egyáltalán nem értem ezt a két izomagyat, miért nem értik meg, hogy semmi közöm a kint álló kocsihoz?! A marka erősen ragad meg, de a levegőbe emelve szép lendületet tudtam a lábammal venni, hogy ágyékon rúgjam. Erre nem számított és a várakozásnak megfelelően összegörnyedt előttem, eleresztve a kabátomat. A mozdulatsort befejezve a térdemmel az arcába csaptam, így most már a hátára zuhant vérző orral.
-Ez fájhatott... úgy kell neked, bumburnyák! - sokat nem izgat, hogy mi lesz vele, mert inkább örüljön, hogy nem kap még egy újabb rúgást az arcába az előbbi húzása után. Itt mindenki agyament? Békésen szórakozom és megtalálnak ilyen erősködők? Hol vannak a biztonságiak? Ilyenkor bezzeg egyiket se lehet látni, ha inzultálnak egy békés vendéget!
-Jobb, ha maradsz a földön. Kaphatsz még, ha nem volt elég!- nem igazán foglalkozom vele, hacsak nem akar egy újabb kört és az intésem ellenére mégis újra támad. A helyiség távolabbi zugából az asztaltársam hangját hallom... Ő is ártalmatlanította a másik cimborát? Remek...
-Itt görnyed. A tiéd is kiütve?- érdeklődöm felőle, de a hangokból ítélve neki sem okozott gondot a biokaros támadó. Elindulok felé, így viszont nem látok a hátam mögé, hogy mit csinál a fetrengő. Remélem, hogy elég volt a figyelmeztetésem, de ezeknél nem lehet tudni semmit. Az agyuk helyett valami más van, vagy fene tudja...
-Mi jön még? Nyugodtan inni se lehet?
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 18/4/2021, 11:37
Dom & Aki még csatlakozik

Mint aki jól végezte dolgát, megdörzsölöm a kezemet menet közben. Az asztaltársam felém igyekszik, a mögötte fetrengő kopasz meg épp most áll fel a földről.
- Én tök nyugodt vagyok!
Jegyzem meg neki menet közben, aztán elsuhanva mellette megragadok egy széket és a futásnak eredő, iszkolni óhajtó f.szkalap felé hajítom. Telibe találja a hátát és bár a székek nem fémből vannak, hanem masszívabb fából, így is elég nagyot koppan, majd terül el a földön a pasas. A biztonságiak pont akkor érnek be a terembe, amikor az ő kezét is megragadva lassú tempóban az ablak felé bandukolok vele, hogy ahogy ígértem, kib.sszam rajta! Nem jöt össze, megállítanak minket.
- Mindenki fejezze be!
Ott terem mellettem egy másik pasas, akinek a neve Francisco, és láthatóan az őrök egyenruháját viseli. Erre a pillanatra megállok, mert úgy vagyok vele ha hozzám ér, beverem az orrát! Elengedem az ájult kopaszunk kezét és kérdőn fordulok a hat biztonságiőr felé. Főleg arra meresztem a szemeim, aki itt áll mellettem.
- Mit művelnek maguk?! Azonnal haggyák el a bárt! Mi nem tűrjük a rendbontást!
Mutat rám és Dom-ra, aki valahol az asztal és az ablak közötti úton téblából.
- Ez remek. Épp most b.szom ki az utolsó rendbontót és utána visszaülünk inni az asztalunkhoz. Semmi rendbontás.
Tárom szét a kezeimet, mert egyébként sem mi kezdtük, bár jó, ez nem számít, de ha ez a két barom nem áll le vitatkozni az asztalunknál, akkor mi most is békésen iszogatnánk a hölgy társaságában. Francisco belemászik a privát szférámba és már már hörgő, de inkább morgó, mély hangot kiadva sipákolja nekem.
- Azt mondtam, azonnal haggyák el a bárt!
Azt már nem meri meglépni hogy hozzám érjen, de szinte belefröcsögi az arcomba egyértelműsítve a gyengébbek kedvéért az utasítást.
- Mr. Wessler! A maga számlájára írjuk a kár megtérítését, amit okoztak!



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 18/4/2021, 13:30


Kovács & Wessler


A következő percekben feltételeztem, hogy egy kis nyugalmunk lesz, de ebben is tévedtem. A bevert orrú izomagy még a földön hever és a másik társa sincs jobb bőrben. Miért van az, hogy mindig megtalálnak engem az ilyenek?! Az sem ment át nekik, hogy semmi közöm a Rolls-hjoz, amit számonkér rajtam... Megáll az eszem!
A repülő szék ívét figyelve, majdnem felröhögök, de gyorsan lehervad a mosolyom, mikor megérkeznek a rendezvény őrei és folytatódik tovább az értetlenség.
-Remek dobás! - elismerően nézek az asztaltársamra, és mire elcsendesedne körülöttünk a felfordulás, máris jön a következő gubanc.
-Ugye, ez csak vicc?! Békés vendégekre támad két barom, és minket tessékelnek ki a bárból? Nem gondolja, hogy kissé elveti a sulykot.... Mr....Francisco?- olvasom le a nevét a ruháján lévő tábláról, de a következő mondata megint csak túlmegy a hatáskörén.
-Tényleg? A számlámra írják a két támadó miatt okozott kárt? Akkor én meg a maguk fizetését zároltatom, amiért eddig nem voltak a munkájuk magaslatán. Van kérdés?- Nagyon nem izgat a pofázásuk, mert ha egy kicsit is jobban belemélyedne a biztonsági kamerák felvételébe, akkor láthatná, hogy mekkora baromságot beszél! Most azt hiszi, hogy megijedek a fenyegetésétől?
-De, ha már itt tartunk... Ha már a nevemen szólított meg, akkor tudja ki vagyok. Gondolja, hogy egy percen belül nem tudnám megszerezni az összes adatot erről a helyről, hogy szembesítsem a túlkapásaikkal? Jobban tenné, ha bocsánatot kérne az asztaltársamtól és tőlem, ha nem akarja az élete hátralévő részét az Isten háta mögötti lebujban tengetni?! Nos? Kinek kell elhagyni a Bárt?- nézek rá, és ha van egy kis esze, akkor megmásítja a mondatát. Bár... sok gógyit nem nézek ki belőle. Hamarosan kiderül hogyan döntött. Behúzott farokkal odébbáll a pribékjeivel, vagy egy újabb ökölharc lesz kilátásban.

Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 25/4/2021, 19:03
Dom & Aki még csatlakozik

Azt hiszem Mr. Francisco be van pöccenve rám a törött ablakok miatt. Pedig az aztán nem nagy kár egy olyan bár tulajdonosának, aki a bárt csak alibiként használja és a fő bevétele nem innen származik. Viszketett a tenyerem, ki akarom vágni a kopaszt is, de nem hagyják. Nem akarok belefolyni a témába, de láthatóan az asztaltárs zokon vette a történteket, holott valószínűleg neki is aprópénz ez a két törött ablak. Most akkor min veszekszünk? Az ő oldalát megértem, elvégre nem mi kezdtük, ellenben mi fejeztük be. Az őrökét már kevésbé. Miután Dom kikel magából, a Francisco-nak nevezett ellép mellőlem és felé indul.
- Tudja hogy kit dobott meg a székkel a barátja? Nem?
A hanghordozásából úgy sejtem valami nagyon fontos ember lehet ez a kopasz, aki csak fekszik békésen a padlón. Érdeklődve tekintek körbe és megvonom a vállam, mert tudja a fene. Van egy olyan érzésem hogy továbbra is mi leszünk kirakva.
- A bár tulajdonosa. John Serratos.
Jah, így már biztos nem rúgja ki! Egyikőjüket sem. Témánál vagyunk, így amíg ezek diskurálnak én leporolom a hosszú kabátomat és megigazítom a széleit.
- Úgyhogy most elhúznak a f.szba a saját lábukon és maga kifizeti a kárt amit okoztak, vagy pedig mi hajítjuk ki önöket és maga kifizeti a kárt, amit okoztak!
Most kivételesen ez a Francisco Dom arcába üvölt bele. Nah. Ez remek.
- Vagy hagynak elmenni minket békésen, a tulaj meg megfizeti a kárt, amit okozott!
Látom a szemében a villanást abban a minutumban ahogy megfordul felém, miután megteszem ezt az elmés bejelentést. Jó, lehet hogy most csak be kellett volna fognom. Mérlegeljünk. Ortega a nyakamban liheg, megéri nekem szétverni a bárt és magunkra zúdítani a csendőröket?
- Nem értem magukat. Egy ablakról beszélünk.
Elindulok a főnök felé, amire rögtön hatan ugranak. Egyébként most jön be az ajtón még körülbelül egy tucat embere, mikor idebent is körbefogtak minket nyolcan. Amilyen képzetlenek, inkább haggyuk, a kérdés a megéri-e még mindig.
- Jól van, akkor mit szólnak ehhez? Rendbe hozzuk a főnököt, meghívjuk egy felesre és kifizetjük a kárt, amit okozott.
Most már kezdem unni. Ezért is ez a felvetés. Dom-ra nézek kérdőn? Igazából rajta is múlik, elvégre mind a kettőnket egy kalap alá vesznek csak mert egy asztalnál ültünk.



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 2/5/2021, 20:11


Kovács & Wessler


Ha még az nem lett volna felháborító, hogy két izomagy nekünk esik valami Rolls rossz parkolása miatt, és ennek okozataként most rajtam akarják behajtani a keletkezett kárt. Aztán az arcomba mászik ez a Francisco és be nem áll a szája.
-Kellene tudnom?- kérdezek vissza, de már látom, hogy nehézfejű ez a pattogó bumburnyák.
-Mit izgasson, hogy kicsoda? Kiszállnál az arcomból?!- lépek előre, hogy vegye észre magát. Attól, hogy itt melózik, az nem jogosítja fel, hogy így belemásszon az aurámba. Meghallgatom a verzióját, de egyik se tetszik.
-Ez kettő variáció. Mi van a harmadikkal?- kérdőn nézek rá, de azt hiszem, hogy felesleges feltételeznem, hogy érti azt amit mondok neki. Az asztaltársam már veti is fel a következő alternatívát, de ez sem hiszem, hogy a nem létező agyukig felérne.
-Akkor felvetek egy negyedik verziót, ami alapból nem fog tetszeni. Csak egy pillanat....- vonom meg a vállam, és nézek Mr. Davis haveromra.
-Feltartanád egy percig az izomagyakat, hogy elintézzek valamit? Kössz. - Teszem hozzá egy bólintással, mert értelmesnek látom a fél szavak megértésére is. Mivel ezek után ez a legkevesebb, hogy cimborámnak tartom a közös bunyó és a véletlen folytán. És, ha ennek a Francisconak lenne annyi sütnivalója, akkor egy percre befogja a száját és megvárja, míg visszafordulok a zaklató társaságuk felé. Az O.N.I-mat aktiválva lekérem ennek a bárnak az adatait és ezzel a lendülettel feltöltöm az iménti incidensük teljes anyagát és amint visszajelez a rendszer a túlkapásukra, így egy mozdulattal átutalom a Bár megvételére az összeget. Mivel a Communication Co. Elnöki posztja örököse vagyok, így minden létező információ és Műhold, a Vállalatunk hatáskörébe tartozik. Lehet, hogy ez a Francisco ebben a közegben “nagykutyának” tartja magát, de két perc múlva-amint megérkezik a credit visszaigazolás- utána már lesheti a földön heverő kopaszt.
-Szóval...- lépek vissza a gyülekezet tagjaihoz. - Hol is tartottunk? - nézek a fickóra, majd folytatom. - Ha jól értem, akkor most arra utasítanak minket, hogy húzzunk el a francba és fizessem meg a kárt? Jól értettem?- nem foglalkoztat a pofátlan tolakodása az arcomba, de ha nem lép hátrébb előlem, akkor most én magasodok fölé.
-Akkor figyeljen a szavaimra, mert nem szoktam magam ismételni!- szúrós szemmel nézek a hangadóra és határozott hangon folytatom továbbra is.- Most szépen bocsánatot kérnek az asztaltársamtól és tőlem az előző inzultus miatt, amit a főnökük követett el ellenünk. Aztán szépen sarkon fordulnak és úgy elhúzzák a belüket, mintha itt se lettek volna! Jahh! És ne hagyják itt ezt a két szerencsétlenséget se! Értve vagyok?!- Mutatok a földön fekvő két alakra. Elegem van, hogy mindig megtalálnak ilyen barmok, akik ha egy kicsit is informálódnak a körülményekről, akkor ilyen baklövést nem követnének el. Bár... ahogy ezt megcáfolták, nincs agyuk, amivel gondolkozzanak.
-Hozzanak nekünk két extra Whiskyt! Lehetőleg, ne várjunk rá! Most azonnal!- lendülök intve csuklóból feléjük, majd leülök az asztalhoz, ahonnan nemrég felrángatott a kopasz és a biokaros.
-Jó lesz az extra ital? Vagy valami mást kérsz?- nézek Rick-re, aki lehet nem sokat ért a tettemben, de ha leül az asztalunkhoz, akkor megmutatom a Bár vásárlásáról szóló bizonylatot, ami mostantól az én tulajdonom. De nem mondom ki hangosan, mert élvezem, hogy ezek a “gorillák” még abban a hitben vannak, hogy a kopasz a főnök. Mekkora buli lesz, ha később kiderül... Én csak élvezem, és ha már az érkezők is minket szemeltek ki, akkor legyen élmény ez az este. Ha Rick elolvassa az O.N.I.-jára küldött információmat a bár megvételéről, remélem nem szólja el magát idő előtt. Amúgy meg ha nekünk támadnak az itt jelenlevők, az már csak a mi malmunkra hajtja a vizet. Bár nem tudom, hogy mit szólna az asztaltárs egy pár kellemes “testmozgásra”, mármint egy kis bunyóra.... Úgy látom, hogy nem fogják annyiban hagyni.


Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 8/5/2021, 19:13
Dom & Aki még csatlakozik

Felborzolódtak a kedélyek, látom Dom arcán a dühöt, és a megnyilvánulásai sem árulkodnak másról. Őszintén szólva unom a szájtépést, de mivel gőzerővel megy a diskurzus, kénytelen vagyok elszenvedő alanyként résztvenni benne. Már elöndöttem hogy nem csődítem magamra a rendőrséget, de a pillanatnyi le fel mászkálás és affektálás pontosan oda fog vezetni. Már látom! Akkor most rajtam a sor hogy szépen kisétáljak! Mármint sétálnék..mert közben az asztaltárs intézni óhajt valamit, a rá cuppanó biztonságiak pedig nem hagyják. Belemásznak a privát szférájába, így a segítségemet kéri.
- Menjetek már hátrébb!
Állok közéjük és lököm oldalra a Francisco nevűt, aki mérgesen öklözne egyet az álamba..ha nem térnék ki előle, hogy utána alkalmazzam a kulcsfogást rajta. Nagyon remélem hogy a számlát intézi, különben őt is összekötözöm ezekkel a bolondokkal! Rendre rá ugranak még páran, egyik az oldalamba vág bele egy isteneset, amire pillanatnyilag belém szorul a levegő, de közben forgunk a barátommal a kezeim között és a lábammal rájuk rúgom az egyik közeli asztalt. Néhány pohár csörömpölve eltörik, ez nekem pont kapóra jön. Hamar találok egy nagyobb szilánkdarabot, ezt szorítom a delikvens torkához.
- Azt mondtam, hátra!
Nah, ebből már értenek, bár a szúrós tekinteteket így is megkapom. Közben Dom vígan libeg a felhők felett az ONI-jával, megteheti, éppenséggel most én vagyok nekik a közellenség, aki sakkban tartja a vezetőséget Francisco személyében. Számoljunk fejben! Egy tucat áll az ajtóhoz közel, hozzánk közel hat, plusz a két kiütött tag. Ez már gombócból is sok! És amikor azt hiszem végre rendeződni látszik az ügy, Dom közli velük határozottabban, amit az előbb is! Szóval nem lettünk közelebb a megoldáshoz, sőt, olajat öntött a tűzre! Veszek egy mély levegőt és elengedem Francisco-t, az üvegdarabot pedig lehajítom a földre, így az is ripityára törik. Miért is gondoltam hogy majd a matu lesz az értelmesebb?
- Elmagyaráznád, most mi történik?
Kérem számon, amint odaérek az asztalhoz és egyébként csoda, hogy hagytak idáig elmenni! Valószínűleg még keresgélik a golyóikat! De nem kell ezeket félteni! Amint letesszük a sejhajunkat, már gyülekeznek is a varjak körénk. Megtehetnék hogy fegyverrel jönnek, de nem teszik, némelyik azért előkapja a gumibotját. Közben Dom elém tolja az adásvételi szerződést, én pedig morcosan a homlokomat rácolom.
- Közölnéd velük is?! Nincs kedvem szétverni az újdonsült bárodat!
Meg végképp nem akarok egy találkozót a rendőrökkel. Ortega tutira kiszúrna. Próbálok úgy érvelni hogy ő is belássa, nem kell nekünk itt csetepatét rendezni ezekkel!



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 17/5/2021, 17:49


Kovács & Wessler


Amikor elindultam az éjszakába, nem terveztem venni semmit, főleg azt a Bárt, amibe betértem. Most viszont a körülmények hatására megtettem a lépéseket a tulajdonváltásra, mivel pofátlan módon inzultált minket a biokaros haverjával. Az asztaltársamat nézve nem sokat ért ezen információ visszatartására, így rá is kérdez. A hangadóval nem törődve visszaülök az asztalunkhoz és a rendelésemet is közlöm vele. Bár nem hinném, hogy bármit is felfogtak volna, amit mondok.
-Húzás innen! Nem voltam érthető?- nézek a tátott szájú pasasra, de amilyen az ő szellemi képessége, nem is kellene csodálkoznom, hogy fel se fogja a szavaimat.
-Lépés hátra!- intek a gyülekezők felé, majd elhelyezkedem kényelmesen a széken.
-Mostantól én vagyok a Bár tulaja! Azt a két balfácánt meg hajítsák ki innen!- mutatok a földön fekvőkre, akik csak most kezdenek éledezni a kapott pofonok után.
-Van valakinek ellenvetése? Most mondja!- a körénk gyűlt tömegen végignézek, de sokat nem várok ezektől az izomagyaktól. Ha az asztaltársam is elhelyezkedik, akkor már csak az italunkra várok.
-Hol van az italunk, amit kértem?!-csapok az asztallapra egy hangosat, hogy felverjem a mélabússágból a sok kretént, és végre megérkezzen a whiskynk.
Közben Rick-re nézek egy szélesedő vigyorgással, mert úgy néz ki, hogy végre mulathatunk. Azt sem tartom kizártnak, hogy akadékoskodni fognak velünk, de ha kicsit is használja az eszét az előző kötekedő, akkor emlékszik arra is, hogy pontosan ki vagyok. Nevemen szólított, bár franc tudja, hogy mikor találkoztunk ....
-Legalább az ablakra nincs több gondunk. - kényelmesedek el a széken és élvezem a csendet, ami most úgy telepedik a helyiségre, mintha kriptában megállna a levegő.
-Mihez lenne kedved? Csajok? Pasik? Vagy, valami különleges kívánság?- kérdezem Ricktől, és nem izgat a felettem álló tömörülés. Bár, ahogy elnézem kell idő hozzá nekik, hogy felfogják a szavaimat. Remélem, hogy az asztaltársam túllendül a dolgon és végre tágulnak az asztalunktól a sok tátott-szájú semmirekellők.
Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 23/5/2021, 19:00
Dom & Aki még csatlakozik

Hirtelen fordul a hangulat, a körénk gyűlő csürhe először hitetlenkedve vizslatja Dom-ot, szerintem engem csak meg akarnak verni. Állnék elébe, ha egyébként az asztaltársam nem küldené el őket a halál f.szára! Oké! Maradjunk annyiban ezt a kört ő nyerte, én nézek fenyegetően a többire, ők meg téblábolnak, de érezhetően a gumibotok eltűntek. Nemsokára feltűnik egy menyét arcú talpnyaló valahonnan a hátsó sorból, és keresztülgázolva Francisco-n meg a többin, rögtön behódol az új főnöknek.
- Uram! Megtiszteltetés Önnek dolgozni!
Nyújtja a kezét Dom-nak, egyszer rám tekint azzal a sunyi mosolyával, majd megfordul.
- Hallottátok! Dobjátok ki őket!
Érdekes felállás kezd kialakulni, ugyanis az őrök java része Dom-nak dolgozik, mindösszesen a Francisco nevű és három társa maradnak a két alélt delikvenssel, bár az egyiket én személyesen hajítottam ki, szóval azzal dolga nincs senkinek! Nah de a többség erőszakkal kitessékeli őket, viszik a kopaszt is. Néhány pofon elcsattan, meg megy a háttérben a hangoskodás, de csak hamar pontot tesznek az ügy végére!
- Én egy üveg Bacardi-t kérek!
Ha már a piánál tartottunk. A menyét fejű még mindig itt legyeskedik az asztalunknál, de amint Dom hangja felcsendült, már rögtön haptákba is vágta magát!
- Azonnal intézkedem, uram!
Hála a jó égnek elhúz az asztalunktól, én pedig egy ideig figyelem a környezetünket. Jut idő az asztaltársamra is. Az emberek birkák, de ezt eddig is tudtam. Vagy pénzért bármit? Persze értem én, nekik ez a megélhetésük, akinek van esze, az nem harap bele abba a kézbe ami eteti! Eljátszom a gondolattal mi lett volna ha én is az őrök között vagyok? De aztán hamar belém hasít a tudat, hogy sosem lennék ott! Akkor minek gondolkodok hülyeségeken? Dom hangja szakít ki a fantázia világából.
- Minden amire vágytam ebben a táskában van.
Vigyorogva csapok a rózsaszín unikornis figurával megáldott női hátitáskára.
- De nem vetem meg a szép hölgyeket sem!
Nah, ne túlozzunk, noha neki ezt nem kell tudnia! Ennyi idő távlatában és más testében igazából már nem tudom minek hívjam magamat. Férfi vagyok, stimt! Sajog az oldalam ott ahol megütöttek, szóval egy kis ideig azzal szórakoztatom magam, hogy kipuhatolom eltörött-e a bordám, vagy sem. De nem szúr, úgyhogy nem! Egy fura érzékelésem azért volt a testet illetően. Mintha nem fogná úgy az alkohol, mint engem hajdanán! Vajon milyen ember lehetett az, akinek a testében vagyok? És miért került kockába? Nem ártana ezt is kideríteni!
- Dom. Az ablakra neked lesz gondod, de én törtem be!
Röhögök fel a mondatára. Tegyük hozzá hogy az ő seggét védtem. Én. Egy Matuét. Ha ezt a klubban elmesélem... Már ha lenne....
- Mégis mit fogsz kezdeni vele?



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 24/5/2021, 19:48


Kovács & Wessler


Gondoltam, hogy más hangot ütnek meg velünk, ha a Tulaj vagyok. Igaz, hogy ezt bőven megspórolhattuk volna, ha eleve nem kötöttek volna belénk a Rolls miatt. A fene se gondolta, hogy ma egy bárt vásárolok, de amúgy meg mindig a véletlenek segítenek hozzá a befektetésekhez. A csürhe pedig hátrál, ahogy kell!
-Mindjárt gondoltam. - elfogadom a felém nyújtott jobbost, bár inkább annak a ténynek szól, hogy végre egy értelmesebb figura áll velem szemben. Azt nem mondanám, hogy okos is, de nem lehet mindenki előrelátó. A kitessékelés hamar lezajlik és a kiabálás is elhalkul végre.
-Remek választás! - elismerően nézek Rickre és visszaülök a székemre. Most már nyugodtabb a környezet és ha nem zavar meg még valaki minket, akkor ideje a szórakozásunkra koncentrálni.
-Én a whiskymet várom. - teszem hozzá és egy futó pillantással útjára bocsátom az iménti mócsingot. Mert, ugyebár a bunkó f.szok mellett a talpnyalókat utálom csak még jobban. De mivel ma már elegem van a sok hülyéből, így rövidre zártam a témát.
-Lehet, hogy a táskádba van amire vágysz, de a hölgyek kényeztetése gondolom nem képezi a tartalmát a hátizsákodnak. - viccesnek tartom, hogy egy zsákban van a vágyai netovábbja, de azért biztos vagyok benne, hogy pár hölgytársaság fokozni tudja az este fényét.
-Akkor jöhetnek a hölgyek!- intek a csapos felé, hogy az italunk után a társaságról is intézkedjen.
-Az ablak nem gond többé, mivel a vásárlás előtt törött be, így a kopaszt terheli a megjavítása. Ne aggódj miatta! - ez nem is volt kérdés. A derültsége átragad rám és pár pillanat múlva megérkeznek az italaink és a konzumhölgyek, akik szinte ruha nélkül vonaglanak előttünk.
-Fogalmam sincs. Egyelőre megtartom és majd később kitalálom mi lesz vele. Most inkább mulassunk! Ránk fér! Remekül harcoltál!- emelem a poharamat az asztaltárs felé, majd a szememet legeltetem a hölgyeken. Van mit nézni rajtuk... Szép gömbölyű idomaik vannak. Talán kicsit kárpótolja az előző inzultust és Rick is jól érzi majd magát.
-Kössz, hogy segítettél nekem, barátom! Nem feledem el jótettedet.- emelem ismét a poharamat felé, és ha másra nincs kívánsága, akkor egy ideig élvezzük a táncos műsort, ami még erotikába is torkolhat.
-Harcos vagy?- nem tudom miért jutott ez a kérdés az eszembe, bár eddig nem rémlett, hogy találkoztam volna ilyen kaliberű pasassal, aki nem ijed meg az árnyékától. Még az sem kizárt, hogy felkérem arra, hogy nekem dolgozzon...bár... nem hinném, hogy elfogadná az ajánlatomat. Igaz, hogy mindennek és mindenkinek megvan az ára. Persze, nem akarom lekötelezni magam mellé, mert nem hiszem, hogy jó ötletnek tartaná. Amúgy meg kitalálok majd valamit, hogy honoráljam a segítő jobbját. Remek fickó és nincsenek véletlenek....

Yamashi Kovacs
Yamashi KovacsTörténete : Let's get the party started!

I'm a Wanted Man
Játékvezető : A szomszédok és énFaj : EmberCsoport : KüldöttKor : 95 (látszólagos 30+)¤ : Kuroi Uma No Pabu DBv3jcpPosztok : 51Reagok : 40Tartózkodási hely : Japán, TokioPlay by : Joel Kinnaman¤ : Kuroi Uma No Pabu 1e8b75be8210bfae0775aac43d96f13e46d1585d
írta ✶ 13/6/2021, 11:54
Dom & Aki még csatlakozik

Egy hang sejlik fel a fejemben, határozottan duruzsolva eme szavakat. "Használj fel mindent, ami a rendelkezésdre áll! Küldöttek vagyunk, elfogadjuk amit adnak!" Az ő hangja. Szó se róla, a mellettem ülő matutól ugyanúgy feláll a szőr a hátamon, mint azoktól a barmoktól, akiket az előbb kicipeltek. Meg azoktól is akik cipelték őket. A világ rendje pontosan olyanra alakult, amire számítottunk hajdanán. És ez valójában keserűséggel tölt el. De a hiányuk? Szinte felemészt! Kezdene elmenni a józan eszem? A hangja rángat ki a gondolkodásból, kényszeresen a hölgyekre szorítkozik. Hát mi másra! Hölgyek, pénz, hatalom. A kérdés a sorrend. Szélesen vigyorogva válaszolok neki, de láthatóan és tapasztalhatóan ő mindent jobban tud nálam. Ha tudná...
- Ebben igazad van.
Hagyom rá a témát, pedig hát a táska tartalma sem elhanyagolható szempont. Közben megérkezik egy pincérnő. Lepakolja az italainkat, a poharakat és még tölt is nekünk.
- Köszönöm.
Emelem a csinos arcára a poharam és lehúzom a tartalmát, hogy aztán egy következő kört töltsek magamnak. A pincér és az első slukk után érkeznek a Dom által annyira várt hölgyek. Kissé olyan benyomást kelt, mint a gazdag üzletember elkényeztetett hülyegyereke. De mivel megvette a kócerájt seperc alatt, két eshetőség adódik: vagy neki is van vagyona, vagy pedig már csak neki van vagyona a családból és talán tök egyedül van. Felteszek neki pár érdektelen kérdést, és ahogy vártam érdektelen válasz érkezik rá. Minden mindegy, csak a szórakozás! Nos, ez most nekem is egy szempont több évtizednyi szunyóka után! Azzal már nem tudok mit kezdeni, hogy úgy érzi a barátja vagyok. Rohadtul nem!
- Nem vagyok a barátod. Csak egy ember, aki leült melléd inni és bajba keveredett veled együtt.
A mondata végére azért bólintok igennel. Fogalmam sincs mire lenne jó az ő segítsége, de ugye használjak fel mindent...Bár akár ez a mostani szórakozás is vehető annak. Már ha annak veszi, mert ha nem, akkor talán később. Az egyik örömlány az ölembe ülve elkezd tekergőzni, és tekintve hogy az elmúlt hosszú időszakban a testem túltolta a hormonok termelését, másra már nem figyelek, így Dom hangja is eltörpül. Meg kell hagyni az a kopasz jó nőket szedett össze a bár vendégeinek, tehát volt ízlése. Hosszú, fekete haj, mogyoróbarna szemek, gömbölyded idomok vonaglanak előttem.
- Mit szólnál ha a bulit egy szobában folytatnák?
Nem mintha nagyon noszogatni kellene őket. De így a jelenlegi munkaadója is hallja. A kezét végig húzza a véres számon, és megnyalja az ujjára ragadó piros nedűt. Nah, szerintem ez jó buli lesz! Csábító tekintete keresztüzében tessékelem le magamról és állok fel. Felkapom a vállamra a táskát, meg az üveg Bacardit, aztán a hiányos öltözetű hölgy kezét kérem.
- Jó szórakozást!
Vigyorgok még egyet Dom-ra, aztán ezzel az elánnal el is sétálunk a dolgunkra. A közelben láttam egy motelt, biztos lesz kiadó szobájuk egy pár órára. Van alkohol, bár azt rendelni is tudok, van egy zsák kábítószer, az univerzum tudja hogy milyen szerekkel - mert azt a Kaszás-t még én sem próbáltam -, úgyhogy csapunk egy görbe estét!

//Köszönöm a játékot  Kuroi Uma No Pabu 1f60e



Dominique A. Wessler
Dominique A. WesslerFaj : emberCsoport : MatuKor : 64 (20+)Posztok : 49Reagok : 40Play by : Nick Bateman
írta ✶ 13/6/2021, 21:03


Kovács & Wessler


“Minden jó, ha vége jó!” mondaná az apám erre az incidensre. A Bár megvétele nem volt a terveim közt, de ha már így alakult, akkor hozzunk ki minden kellemes percet ebből a helyzetből. Az ivócimborámnak sincs ellenvetése a táncos lányokhoz és az italunk is megérkezik végre.
-Ha te mondod. - emelem a poharamat a számhoz és legeltetem a szemem a hölgyek bájain.
-Lehet, egyszer te is barátnak fogsz szólítani. - mosolyodom el a gondolatra, mert soha nem tudni, mikor lesz ez az ismeretség még talán tényleg barátságba fordulva. Igazából nem szokásom közelebb engedni magamhoz senkit, mert eleve különc vagyok és ahogy megtudják az anyagi helyzetem, máris lapáttal kellene söpörni körülöttem a számító léhűtőket. Persze, most nem ez jár a fejemben Rick-el kapcsolatban, de ma már ne is a kellemetlen dolgokra emlékezzem, hanem a testi örömök kerüljenek előtérbe. Van előnye annak, hogy most megvettem ezt a kócerájt, de majd meglátom mit kezdek vele holnap.
-Neked is, Rick! Jó éjt!- köszönök el tőle, és a lánytól, aki remélhetőleg minden igényét kielégíti az éjszaka. Amilyen szarul indult ez az este, úgy változott meg a folytatás.
-Gyere szépségem! Kényeztess egész éjjel!- húzom az ölembe a hölgyikét, akit nem kell nagyon noszogatni az enyelgésre.

//Köszönöm a játékot! Very Happy//
Ajánlott tartalom
írta ✶
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.