Lépj be!
Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

Altered Legends FRPG
Idő számításunk
IC dátum
Altered Legends FRPG
Világunk története
Régmúlt események
Üdvözlünk kalandor,
eme sötétséggel átitatott, ármánnyal átszőtt, kalandos világ mezején!

Az ember átlépte a határait, a saját korlátait, melyet a tudomány és a technika rohamos fejlődése, valamint a digitális tudattok tett lehetővé a számunkra. Olyan távoli csillagokat, bolygókat, ismeretlen helyeit kutatjuk az univerzumnak, amit régen csupán a regényekben olvashattak és vad fantáziának gondoltak. A világ valóban határtalanul tág lett és elveszni benne egy pillanat műve. Nem a drágakő a kincs, hanem a halhatatlanság. Már a születésünkkel megadathat, vagy süllyedhetünk a pokol legmélyebb bugyraiba, melyet csupán a későbbi tetteink, cselekedeteink formálhatnak. Vajon a sorsunk előre meg van írva? Vagy mi saját magunk alakíthatjuk azt? Megannyi kérdés és rejtély vesz körbe minket, de nem mindenkinek lesz lehetősége rá választ találni, vagy feltárni. A többség túlél és semmi másra nem futja az idejéből, mert az élet sokkal nehezebb, mint volt.

Isten hozott a dzsungelben!

Tovább a leírásokhoz
Altered Legends FRPG
Aktív kalandok
Friss hozzászólások
Luther
7/2/2023, 12:31
Sydney Cooper
Jason Dredd
13/1/2023, 02:46
Zedric Frost
3/12/2022, 14:12
Daniel Lewis
3/12/2022, 14:10
Daniel Lewis
1/12/2022, 19:22
Altered Legends FRPG
Online Legendák
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) 20/9/2021, 07:15-kor volt itt.
Altered Legends FRPG

Go down
Radka
RadkaFaj : emberCsoport : civilKor : 122 (21)Foglalkozás : munkanélküliPosztok : 32Reagok : 26Tartózkodási hely : Japán
írta ✶ 19/5/2021, 21:08

Radka Játékvezetője
Aktív Játékaim

Lezárt Játékaim

Fagyott Játékaim
Játékunk vele 1
Játékunk vele 1
Játékunk vele 1
Játékunk vele 1
Játékunk vele 1
Kedves naplóm...

2421, február valamelyik napja
Nem számolom a napokat. Nem figyelem az időt. Ebben a világban mintha olykor megállna, máskor mintha túl gyorsan telne. Az idő relatív fogalom s itt ennél jobban már tán nem is lehetne érzékelni ezt az igazságot. De ma valami furcsaság történt. Nagyobb mint egyébként. Új lakhelyem sötét zugából árny nyújtózkodott ki. Ezen nem lenne semmi különös, elvégre szinte napi szinten nyúlnak felém. Próbálnak erőssen belém markolni, magukkal húzni. Elnyelni. De ez az árny más volt. Túl hátborzongatnó, túl rideg. Fagyot lehelt ereimbe s mégis vonzónak, karizmatikusnak találtam. Mint egy titok, melyet az ember nem akar, de mégis felakar fedezni. Lerántani róla a leplet, de fél, nehogy a lepel alatt szörnyeteg rejtőzzön. A belső hang, az ösztön arra intett, ez bizony az én szörnyetegem. De belső énem mégis érezte, ennek ellenére ez a szörnyeteg nagy kulcs szabadulásomhoz. Hogy így e lesz vagy sem... Csak az időnek van oly nagy hatalma, hogy megmutassa az igazságot. Úgy tűnt el mint a villám. Jelenléte pont olyan volt, mint amikor az égen végigcikázik. Beleüt erőssen az emberbe, megrengeti. S igaz csak egy pillanatig tart, visszhangja túl sokáig marad. Beleissza magát minden sejtbe. Akár a sav, akár a méreg. S bár oly hirtelen tűnt el, mint amilyen hirtelen bukkant fel, s bár arcát nem láttam, azóta mindíg érzem lebilincselő tekintetét. S hogy biztos legyen abban, nem fog feledésbe esni, visszakaptam tőle lelkem írott darabjait.
S így, ama árny-szörnyetegnek köszönhetően, kedves naplóm, ismét írhatok beléd. S így, ama árny-szörnyetegnek köszönhetően, naplóimnak köszönhetően, ismét felidézhetem. Képek, rajzok, írások, énekek, kották, gondolatok, emlékek... Mind-mind visszakaptam. Mégis oly érzésem van, ebben a világban még túl sok darabot kell felfedeznem, meglelnem, hogy összerakjam azt a tükröt, melybe ha belenézek, önmagam fogom viszontlátni.


Ω

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.